Нас відвідав міністр

6 октября 2016 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №40 (1071)

Міністр інфраструктури Володимир ОМЕЛЯН з робочою поїздкою побував на Сумщині і в Охтирці

На представницькій нараді в ОДА мова йшла про підготовку області до осінньо-зимового періоду. Як зразок, було наведене місто Охтирка, де станом на 27 вересня відзвітували про 100-% готовність. Говорилося і про певні «шорсткі» моменти. Наприклад, під час встановлення газових лічильників у багатоквартирних будинках люди категорично відмовляються від такої послуги, адже побоюються, що платити доведеться не за кількість використаного палива, а «по-братерському».

І ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ

28 вересня спікер депутатського корпусу Семен САЛАТЕНКО з робочим візитом відвідав Охтирку і теж був занепокоєний ситуацією, яка склалася навколо встановлення газових лічильників підприємством «Сумигаз».

«Приватна компанія «Сумигаз» вдалася до протиправних дій щодо мешканців одного із багатоповерхових будинків Охтирки. Нині ми бачимо вдруге тенденцію встановлення у багатоквартирних будинках газових лічильників на весь будинок. На жаль, при цьому, абсолютно не враховуються скарги самих мешканців на такі дії», – заявив голова обласної ради.

За словами Семена Павловича, через незадоволення ситуацією, яка склалася в семидесятиквартирному будинку по вул. Шевченка, мешканців взагалі відключили від газопостачання на триденний термін.

Голова обласної ради пообіцяв особисто взяти під свій контроль цю ситуацію: «Я спілкувався з прокурором, начальником СБУ і мені сказали, що до вечора виправлять цей прикрий випадок, і голубе паливо з’явиться в оселях охтирчан». Семен Салатенко запропонував запросити директора «Сумигаз» Костянтина Тацького до Сумської обласної ради для звіту перед депутатським корпусом щодо тенденції протиправних дій підприємства.

До слова, місяць тому, через шантаж компанії «Сумигаз» без газу чотири доби просиділи жителі Білопілля, а на минулому тижні – відключили газ в Охтирці мешканцям багатоповерхового будинку по вулиці Київській.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: