СОЦІАЛЬНЕ ОПИТУВАННЯ: ГРОМАДА “ЗА” ІГРОЛЕНД

9 октября 2016 | ЖИТТЯ МІСТА, МИ ЗАПИТАЛИ | 2 коммент. | №40 (1071)

В минулому номері ми публікували матеріал «Колись приймав офіцерів, а кого завтра?», в якому йшлося про майбутнє архітектурної пам’ятки місцевого значення колишнього будинку офіцерів. До редакції телефонували читачі зі своїми пропозиціями та побажаннями. Зрозумівши актуальність даного питання, ми вирішили провести соціальне опитування населення і поцікавилися, що в вони хотіли бачити в даному приміщенні. Будемо сподіватися, що новий власник дослухається до думки громади.

В опитуванні взяло участь сто охтирчан та мешканців району. Близько 90 % респондентів побажали, аби в місті з’явився розважальний комплексдля дітей та дорослих, 8 % – за музей та картинну галерею і лише 2 % – за магазини, заклади харчування тощо.

Альона Кулішова, практичний психолог:

- Я люблю займатися спортом, тому вважаю за доречне відкрити спортивний комплекс. Тоді б представниці прекрасної статі та чоловіки могли займатися кросфітом, стрейчингом, йогою, аквааеробікою. Створили б центр красивого тіла та зовнішності, за абонементами до якого б черга стояла.

Медпрацівник Світлана Дяченко:

- На цокольному поверсі я пропоную розмістити боулінг. А для дітей в нашому місті місць для розваг не так вже й багато, тому кваліфіковані аніматори, цікаві атракціони, басейн з кульками, скалодром, екстрим-парк доречно б доповнили дозвілля дітей різного віку.

Олена Гончар, безробітна:

- Живий куточок з можливістю погладити звірят чи акваріуми з екзотичними рибками точно сподобалися б усім.

Олена Ткаченко, банківський працівник:

- Якщо щось і відкривати в Охтирці, то лише заклади для дітей. Нормального розважального центру у нас немає. Добре було б, аби знайшлося місце і для імпровізованого містечка професій. Малюки змогли б приміряти на себе майбутніх фах в ігровій формі. На вихідних можна було б проводити лялькові вистави, шоу мильних бульбашок тощо.

Євген Мегера, краєзнавець:

- Разом з кімнатами для дитячих розваг я б хотів бачити й картинну галерею. До того ж стіни даної споруди є свідками історичних подій та «бачили» чимало відомих постатей. Колись це був Постоялий двір. Згодом тут працювала і  бібліотека, кінотеатр, був танцмайданчик, проводилися репетиції хору, навчали машиністок. Тому б хотілося щоб в колишньому будинку офіцерів знайшовся куточок і для відродження культурних цінностей.

Людмила Соловйова:

- Я б хотіла бачити відреставрований гостинний двір: з музеєм,з історичними костюмами охтирських гусарів,щоб молодята приїздили сюди і робили фото на пам’ять, а гості міста також мали змогу сфотографуватися і приміряти ці костюми. Чим ми гірше за мешканців Тростянця!?

Пенсіонерка Людмила Коновалова з онуком Вовою:

- Я ще добре пам’ятаю ті часи, коли Будинок офіцерів працював. Тоді на першому поверсі була дискотека, на другому – кінотеатр. Доки погода дозволяє, гуляю з онуком в парку. А взимку нікуди й податися. От якби дитячий центр відкрили, то я б залюбки онука б повела. Та й кінотеатр не завадив би місту. За моєї молодості два кінозали працювало і всі були забиті вщент глядачами, а зараз в місті жодного немає.

Родина Тетянченків:

- В нашому місті не вистачає місця для перегляду кінофільмів, як для дітей, так і для дорослих. Різноманіття настільних ігор, цікаві квест-кімнати,батутна арена, ігрова зона та басейн з кульками, майстер-класи для дітей, казкові кімнати для святкування днів народження – ось далеко неповний перелік розваг, яких не вистачає нашій малечі. Відкрити школу картингу, звичайно, дорого, і хтозна коли окупиться такий проект, а ось роллердром – реально.

Нафтовик Олександр Супрун з донькою Діанкою:

- Особисто я за те, щоб у приміщенні будинку офіцерів з’явився дитячий розважальний комплекс з гірками, батутами, атракціонами, кафе з дитячим меню. Не з чуток знаю, що в дитячій спортивній школі та центрі позашкільної освіти діти тісняться, тому приватна спортивна школа місту також не завадила б. Потрібно інвестувати гроші в здорове майбутнє наших дітей. А торгових центрів і забігайлівок місту вистачає.

Опитування провела Олена Кириченко

 Комментарии (2)

 

  1. Пионер пишет:

    Вiддаю свiй голос за гольф-клуб.Так.Най буде гольф-клуб.А то нiде людям в гольф пограти

  2. fjb пишет:

    Мечтать не вредно

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: