СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

13 октября 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №41 (1072)

… МЕР ГОТУЄТЬСЯ ДО ЗВІТУ 

Щорічно, згідно з законодавством, голови органів місцевого самоврядування повинні звітувати перед громадою за свою роботу. Звіт Охтирського міського голови Ігоря Алєксєєва призначений на 21 жовтня. Він відбудеться у приміщенні районного будинку культури о 15 годині. Прийти послухати і задати питання чи щось запропонувати може кожен член громади.

… У ГРУНСЬКІЙ ОБ’ЄДНАНІЙ ГРОМАДІ ПРИЗНАЧИЛИ ВИБОРИ

Центральна виборча комісія оголосила на 18 грудня 2016-го вибори в 143 об’єднаних територіальних громадах і у Грунській об’єднаній територіальній громаді зокрема. У 2015 році в Україні зареєстровано 159 ОТГ. Протягом 2016 року пройшли вибори у 25 громадах. Таким чином всі вони вже з 1 січня 2017-го зможуть вступити у нові міжбюджетні відносини, отримати додаткові повноваження та ресурси. Отже на кінець 2016 року загалом буде сформовано 368 об’єднаних територіальних громад, які будуватимуть для своїх мешканців територію якісного життя. Звісно, хотілося б, щоб цей показник був більший, але вже зараз маємо результат, який свідчить про швидкі, результативні зміни на краще, відкриті реформою децентралізації. І цей процес незворотній, наголосив міністр Геннадій Зубко.

… КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЮ 95-РОКІВ

13 жовтня – 95-річччя з дня відкриття в м. Охтирка музею, закладу, де ревно зберігається історія рідного краю. Програмою святкування передбачено зацікавити усіх присутніх. Ви станете свідком презентації двох нових видань з історії міста Охтирка; відкриття виставок «Охтирка на живописних полотнах художників», «Артефакти музею»; зустрічі з видатними земляками, уроженцями міста. Для учнівської молоді працівники музею запропонують вікторину «Люби і знай свій рідний край», інтерактивні заняття «Потовчи просо у ступі», «Історія музейного експонату». А на подвір’ї музею вас пригостять стравами української кухні та чаєм з купецького самовару. Заходи триватимуть з 10 до 17 години.

… ПРОВУЛОК ОСТРОВСЬКОГО НЕДОПЕРЕЙМЕНУВАЛИ

На сайті міської ради оприлюднене інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування провулку Островського на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Пропозиції та зауваження приймаються у відділі містобудування та архітектури по пров. Чкалова, 27-а в письмовій формі та по тел. 2-57-21 з обов’язковим зазначенням прізвища, імені та по-батькові громадянина, адреси. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

ДО ВІДОМА: Микола Островський – автор автобіографічного роману «Як гартувалася сталь», написаного у 1932 році в стилі соціалістичного реалізму. У романі зображені події епохи громадянської війни, роки відновлення народного господарства і соціалістичного будівництва.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: