В КОМИШАХ ОЦІНИЛИ РОЛЬ ПОШТИ

14 октября 2016 | ЖИТТЯ РАЙОНУ | Нет комментариев | №41 (1072)

У поштовій галузі склалася неоднозначна ситуація: з одного боку з`явилися електронні засоби зв’язку, які витіснили листи і телеграми, з іншого – зник монополізм і зародилася конкуренція.

Українська пошта вимушена змінюватися, реформуватися, адже в сучасних умовах повинна вижити і не втратити своєї актуальності.

Особлива роль працівників поштового зв’язку – у сільській місцевості, адже окрім поштових послуг вони надають низку сучасних сервісів, здійснюють моральну підтримку і допомогу.

А листоноша – одна з найповажніших осіб у місті чи селі, адже вона виконує велику соціальну функцію. Її завжди чекають у кожній домівці з газетами, листами, пенсіями, грошовими переказами. Але те, що маємо, треба берегти, аби, втративши, потім не плакати – так вирішили в Комишах, дивлячись на приклад деяких сіл району, де через збитковість закрилися місцеві відділення зв’язку.

За кошти ПСП «Комишанськ е» з ініціативи його керівника, депутата обласної ради Володимира Зубка у сільському поштовому відділенні зробили капітальний ремонт і придбали нові меблі, виготовлені на замовлення з урахуванням специфіки поштового обслуговування населення. Тепер тут створені прекрасні умови для працівників пошти та комфортні умови обслуговування користувачів поштових послуг.

Присутній на відкритті відділення голова районної ради Роман Бублик висловив вдячність тим, хто допоміг у ремонті приміщення, хто повсякчас дбає про сільських жителів, відзначив активність сільського голови Олександра Пихтіна, побажав плідної і результативної праці колективу поштарів, які повинні створити на базі відділення справжній центр надання адміністративних послуг населенню. Начальник цеху обслуговування споживачів № 8 Сумської дирекції УДПЗ «Укрпошта» Тетяна Скоробагата висловила надію і на подальшу співпрацю з представниками влади та сільгосппідприємствами.

У Комишах дуже привітні і гарні листоноші. Валентина Лисенко працює більше 8 років, обслуговує 197 дворів у Комишах, Перелузі і Овчаренках.

Наталія Луценко має 13 років стажу роботи на одному місці. Знає у подобання усіх передплатників, хто про що любить читати, від кого чекає листа, яким оператором мобільного зв`язку користується та коли потрібне поповнення рахунку, кому час оформляти страхування автомобіля тощо.

Начальник Комишанського відділення зв’язку Ніна Драгун віддала професії 26 років. З них більше 18 пропрацювала листоношею. Розповіла, що у Комишах люблять газету «Роксолана» і вже почали оформляти передплату на наступний рік. Приємно, що кожен річний передплатник отримає в редакції і подарунок, матиме картку клубу читачів і ще чимало бонусів.

У Комишах побувала Л. Меркульцева

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: