СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

19 октября 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №42 (1073)

… В ОХТИРЦІ ТЕПЛО ВКЛЮЧИЛИ З 11 ЖОВТНЯ

Згідно з розпорядженням міського голови, в Охтирці з 11 жовтня почався опалювальний сезон для закладів освіти, охорони здоровя, культури та туризму, які підключені до мереж центрального теплопостачання, опалюються від котелень, що працюють на природному газі та твердому паливі. Житлові будинки почали підключати з 12 жовтня. Для нарахування субсидій споживачам теплоенергії встановлено умовний опалювальний період з 12 жовтня 2016 року до 15 квітня 2017 року.Мешканці попереджені щодо зниження температури гарячої води на період підключення до 21 жовтня. Укргідрометцентр прогнозує відносно теплу зиму. Зокрема, у листопаді й грудні середньомісячна температура буде близькою до середніх показників, а в січні, лютому й березні – вищою середніх показників. Синоптики вважають, що тривалість опалювального сезону за температурними показниками буде коливатися від 160 днів на півдні країни до 180 на півночі й заході та наголошують, що впродовж зими будуть спостерігатися різкі зміни погодних умов.

СТВОРЕНА АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНА РАДА

Відтепер всі питання щодо зовнішнього вигляду міста будуть розглядатися на створеній архітектурно-містобудівній раді, яку очолила головний архітектор Анна Мандрика. До складу ради, крім спеціалістів управління КБ і ЖКГ, увійшли міський голова Ігор Алєксєєв, його заступник Сергій Мартимьянов, начальник інформаційно-аналітичного відділу Наталія Фальова, член Національної Спілки художників України Сергій Жедель,начальник відділу архітектурно-будівельного контролю Артур Кутовий, головний інспектор буднагляду управління Держархбудінспекції Наталія Бордулінська, начальник відділу культури і туризму Любов Бобарикіна, начальник Держземагентства в Охтирському районі Микола Арєхов, начальник відділу земельних відносин Інна Лисенко, начальник юридичного відділу Олександр Фурманов, головний фахівець управління ДСНС, директор художньої школи Олена Дараган, голова постійної депутатської комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища Дмитро Сушко, депутат Григорій Юрко.

…ЧИ СКАСУЮТЬ РІШЕННЯ ВИКОНКОМУ?

На 27 жовтня призначена 23 сесія міськради 7 скликання. Серед інтригуючих питань – про скасування рішення виконкому про встановлення тарифів ДП «Верп» на послуги з вивезення твердих побутових відходів. Крім того, передбачається затвердження міських програм з реалізації Конвенції ООН з прав дитини, з розвитку фізкультури і спорту, оновлення містобудівної документації Охтирки у новій редакції. Депутати з’ясують, як виконується програма з модернізації, ремонту та заміни ліфтів, заслухають інформацію відділу поліції про стан боротьби зі злочинністю, охороною громадського порядку та результати діяльності та обговорять створення міського центру первинної медико-санітарної допомоги.

…ПЕРЕВІРЯТЬ БЛАГОУСТРІЙ

Спеціалісти інспекції з благоустрою запланували перевірки стану благоустрою вулиці Чкалова 17-22 жовтня, Ракетників та Хвильового 18-22 жовтня, Сумської 24-31 жовтня. Мешканцям рекомендують не чекати зауважень і штрафів, а навести лад на прилеглій до дворів території.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: