ДЕНЬ ПЕРЕДПЛАТНИКА В “РОКСОЛАНІ”

20 октября 2016 | БЛОГИ, ДОЗВІЛЛЯ, ПОДІЇ | 6 коммент. | №42 (1073)

15 жовтня в «Роксолані» пройшов День передплатника

Наші читачі мали змогу переплатити улюблену газету у затишній атмосфері, випити чашечку чаю чи кави, поспілкуватися з працівниками редакції і випробувати свою вдачу у безпрограшній лотереї. Традиційно ми дарували річним передплатникам відра та картку з 20 гривнями на рахунку для інформаційних послуг. Наступне свято відбудеться в редакції 12 листопада.

Раїса Олександрівна Кириченко:

- З «Роксоланою» крокую по життю більше 10 років. Пишете про все на світі, та так цікаво і не ординарно, що більше ніде такого не прочитаєш. Чого тільки варта рубрика «Дошка ганьби», «Зверніть увагу», коли Ви пристижуєте аморальність охтирчан, які псують комунальне майно чи роботу міської влади, яка виділяє гроші на облаштування міста, а вони вилітають у трубу. Сторінка про кохання в мене поза конкурсом – розпочинаю читати газету саме з неї. Хотілося, щоб з’явилася рубрика «Пісні», щось давненько я її не бачила. Мені подобалося чистити картоплю на кухні і співати, підглядаючи в газету.

Олена Миколаївна Калюжна:

- З «Роксоланою» я дружу довгий час. В цьому році через тотальне здорожчання продуктів харчування, комунальних послуг більшість українців опинилися за межею бідності. Але на сімейній нараді ми вирішили все ж таки виписати «Роксолану», бо 6 гривень на тиждень – це ж копійки, за які навіть хлібину не купиш. А натомість отримуєш 20 сторінок важливої інформації та величезну купу приємних емоцій від читання газети. Мій чоловік тренує пам’ять та ерудицію, розгадуючи кросворди, я ж читаю гороскопи для себе та кожного члена сім`ї, а вже згодом й інші матеріали. По дорозі до редакції до мене прийшло натхнення і в голові крутилися римовані рядки:

Яка красива осінь золота!
Барвисте листя обліта …
Місток закоханих пройшла…
І до альтанки підійшла.
Покрокувала в «Роксолану»,
Таку рідну і яскраву,
З нею жити всім цікаво,
«Роксолано», тобі браво.

Олена Гриб:

- Дуже зручно, коли порція свіжих новин, програма та багато іншої корисної інформації щотижня опиняється в поштовому ящику. Обожнюю читати історії про щире кохання, дитячу сторінку, смачненькі рецепти. Я зараз в пошуках роботи, тому оголошення переглядаю в першу чергу та одразу обдзвонюю роботодавців. Коли разом з подругою водимо дітей до репетитора з англійської мови, то в період очікування завжди читаємо «Роксолану» – час минає швидше й корисною інформацією озброюємося.

Олексій Іванович Сергієнко:

- Виписую «Роксолану» більше 10 років. Дуже цікава газета. Особливо приємно завітати до Вас на День передплатника. В сучасному житті так мало позитивних моментів, а у вас така домашня атмосфера, що хочеться повертатися до Вас знову і знову. Разом з дружиною обробляємо 25 соток землі, а надлишки городини продаємо на базарі, щоб хоч якось виживати. Тому секрети зі сторінки «Сад, огород» допомагають отримувати більші врожаї. Дякую за щотижневу можливість тримати свіжий номер в руках.

 Комментарии (6)

 

 1. сергей пишет:

  Так сделайте фото с обладателем более ценного приза.

 2. Админ пишет:

  Відро – це наш традиційний подарунок, але можна виграти й інші не менш корисні призи у безпрограшній лотереї.

 3. сергей пишет:

  Редакция,у вас что кроме вёдер больше нет подарков?Вы однообразны.

 4. Админ пишет:

  А якщо будете забирати кожної середи в редакції, то це коштуватиме 264 грн. на рік

 5. Админ пишет:

  Передплата газети на рік коштує 309 грн. 52 коп.

 6. Валя пишет:

  А сколько стоит выписать газету на год и можно ли её будет забирать у вас в редакции?

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: