Сплюндрована алея слави

20 октября 2016 | ЖИТТЯ МІСТА | 4 коммент. | №42 (1073)

14 ЖОВТНЯ, КОЛИ ВСЯ УКРАЇНА СВЯТКУВАЛА ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА ПОКРОВИ, НЕВІДОМІ ВАНДАЛИ ОБЛИЛИ ЧЕРВОНОЮ ФАРБОЮ СТЕЛУ З ТРИЗУБОМ

Минулі святкові вихідні виявилися плідними не на позитивний відпочинок, а на небувалий сплеск незрозумілих, дикунських злочинів.

До поліції надійшло повідомлення про це о 10:51. Охтирські оперативники одразу приступили до пошуку. Як коротко прокоментував ситуацію начальник Охтирського відділу поліції Руслан Кладько, наразі слідчими проводиться перевірка за даним фактом та встановлюються причетні особи до правопорушення. Фарбу з пам’ятника громадські активісти разом з правоохоронцями та військовими швидко відмили. На думку спадає одне питання: чому в Охтирці то тут, то там постійно розгулюють хулігани та плюндрують місцеві пам’ятки, елементи паркового дизайну, дорожні знаки – все, що потрапляє в поле зору бандюків? А за руку нікого не піймали, публічно не покарали, незважаючи на те, що центральна частина міста нашпигована камерами відеоспостереження, які, як показує практика, не стали панацеєю від безглуздих витівок вандалів.

 Комментарии (4)

 

 1. Пионер пишет:

  Так а чого дивного?Знущання з пам’ятникiв (усiляких) стало новою моднявою рисою нашого хворого суспiльства.Звикаймо

 2. умникам пишет:

  записуйтесь у дружинники і за рахунок власного часу на громадських засадах попартулюйте місто.

 3. Макс пишет:

  Полиции город выделяет деньги на видеонаблюдение. А где результат? Почему полиция не ответит, сколько было задержано преступников и хулиганов благодаря видеокамерам?

 4. сергей пишет:

  Я уже писал на это коментарий.Нужно брать и наказывать рублём и на много.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: