На традиціях виростає покоління

26 октября 2016 | СПОРТ | Нет комментариев |

Уже традицією стало збиратися в середині жовтня всім любителям гри в шахи. Адже саме в цей час відділом молоді та спорту Охтирської міської ради проводиться  шаховий турнір, присвячений пам яті нашого земляка, шахового майстра Лева Капусти.

На початку змагань науковий співробітник КЗ «Охтирський міський краєзнавчий музей» Берест Юрій Михайлович розповів учасникам турніру про життя та спортивні успіхи шахового майстра, побажав кожному досягнути таких вершин як Лев Капуста.

Цього року турнір зібрав 22 спортсменів, які змагалися у двох вікових категоріях: діти та дорослі. Учасниками змагань були учні ЗОШ № 1, № 3, № 4, № 11, вихованці ОМЦПО-МАН, мешканці міста, предстаники підприємств.

Переможцями серед дітей стали:
І місце – Гуць Владислав (ЗОШ № 3)
ІІ місце – Херсоненко Дмитро (ЗОШ № 4)
ІІІ місце – Бичков Дмитро (ЗОШ № 4)

Грамотами за волю до перемоги були нагороджені Маттенков Брій (ЗОШ № 3), Ткаченко Артем (ЗОШ № 3), Сумцов Максим (ЗОШ № 1), Гордійчук Ярослав (ЗОШ № 4).

Переможцями серед дорослих стали:
І місце – Коваленко Андрій Григорович (Охтирська ТЕЦ-ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ»)
ІІ місце – Голка Володимир Іванович (пенсіонер)
ІІІ місце – Дульський Іван Іванович (пенсіонер)

22 жовтня було багатим на спортивні події. В першій половині дня було проведено осінній дитячий турнір з міні-футболу серед загальноосвітніх навчальних закладів міста. У змаганнях брали участь ЗОШ № 1, № 2, № 3, № 5, № 6 та гімназія. Переможцем турніру стала ЗОШ № 1, яка з рахунком 6-1 перемогла гімназію. Третє місце посіла ЗОШ № 2.

Команда переможців виступала у такому складі: Новомирський Микола, Скрипченко Денис, Прокуда Денис, Скляр Антон, Нікулін Андрій, Білера Владислав, Поляк Артем, Поваляєв Ілля.

Цього ж дня у спортивній залі ЗОШ № 3 розпочався відкритий Кубок міста з волейболу. У турнірі бере участь 7 команд в т.ч. 5 команд  м. Охтирка, команди м. Тростянець та   м. Богодухов.

Також в цей день було розіграно Суперкубок м. Охтирки з футболу між командами «Нива» (Хухра) та «Лідер» (Охтирка). Володарем Суперкубку м. Охтирки з футболу стала команда «Нива».