Стало відомо, що…

26 октября 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №43 (1074)

… СКОРО КАНІКУЛИ!

Охтирські школярі з 31 жовтня підуть на осінні канікули згідно плану. Триватиме відпочинок 7 днів. При цьому шкільні системи опалення працюватимуть в економному режимі в залежності від погодних умов. В переважній більшості сіл району школярі уже відпочивають, і їхні канікули триватимуть від 1 до 3 тижнів. Зроблено це задля економії теплоносіїв. За день до повернення учнів за парти котельні запрацюють і школи будуть готові прийняти дітей.

… В АТО ЗАГИНУВ ОХТИРЧАНИН

Під час виконання військового завдання в районі Волновахи загинув боєць «Айдару» охтирчанин Сергій Олегович Пустовий, 1981 року народження. З початку АТО був волонтером, активно допомагав бійцям Збройних Сил України переживати труднощі військової служби, доки ще не було налагоджено постачання харчування та побутових речей. Щирий, добрий товариш та вірний син своєї країни. З січня 2016 року має статус учасника бойових дій. Вдома у Сергія Олеговича залишилися батьки, дружина та син. Поховають героя 26 жовтня, панахиду відслужать в Храмі Успіння Божої Матері о 12.00.

… ЛІТНІЙ ЧАС СКАСОВУЄТЬСЯ

Цієї осені стрілки годинника в Україні переведуть на одну годину назад 30 жовтня о 04:00. Таким чином, в ніч з суботи на неділю 30 жовтня українці зможуть поспати на одну годину довше. Перехід на зимовий час в Україні відбувається згідно з постановою Кабінету міністрів України №509 від 13 травня 1996 року “Про порядок обчислення часу на території України”. У 2016 році перехід на зимовий час буде останнім – як повідомляють офіційні джерела, більше переводити годинник в Україні не будуть. Літній час скасовується. До речі, людині для адаптації до зміни часу необхідно від 3-х днів до тижня.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: