Водіїв просять не їздити парком

26 октября 2016 | ЖИТТЯ МІСТА | 5 коммент. | №43 (1074)

ОХТИРЧАНИ ПОЧАЛИ МАСОВО СКАРЖИТИСЯ НА ВОДІЇВ, які попри здоровий глузд та правила дорожнього руху розїзжджають на своїх автівках не деінде, а територією міського парку.

«Роксолана» влаштувала засідку з фотокамерою і на превеликий жаль слова наших читачів підтвердилися. За півгодини нашого очікування чотири автівки, як ні в чому не бувало, виїхали зі сторони паркувального майданчика ТЦ «Славна» та подалися до виїзду на вулицю Батюка. Навіть попереджувальна стрічка про ремонтні роботи дорожнього покриття не зупиняла горе-шумахерів.

Правоохоронці ні сном ні духом не знають про це, хоча парк знаходиться у них під боком. Нікого з водіїв гривнею за це ще не покарали. В цей час, як матусі з дитячими візочками, не можуть спокійно прогулятися парковими стежками.

Парк поблизу «Кнєжі» має знак «Пішохідна зона», а в центральному парку ми такого знаку не помітили. Але ж водії ,які скорочують шлях через улюблену рекреаційну зону охтирчан, навряд чи реагуватимуть на знаки. У такому випадку лише застосування батога принесе свої результати, або ж обгородження території парку парканом.

Олена Кириченко

ФОТО Комментарии (5)

 

 1. Макс пишет:

  так привыкают же ездить не по правилам. Им все равно, что по территории парка, который пытаются восстановить, что по газону, что по тротуару. Если бы полиция проконтролировала пару дней – перестали бы ездить где попадя

 2. прохожий пишет:

  Оно то понятно,что водители охренели, но сначала бы парк – парком сделали…

 3. сергей пишет:

  Где же гаи со своими письмами счастья?На фото видно же номера,а на последней название фирмы.Берите и штрафуйте,приносите деньги в бюджет.

 4. муся пишет:

  колёса таким обезбашеным водителям нада прокалывать гвоздями или краской обливать, чтобы народ знал героев в лицо

 5. ghggh пишет:

  Быдло, сев в фольксваген, думает, что они уже не быдло, а цари.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: