СЕЛО & СПОРТ

28 октября 2016 | ЖИТТЯ РАЙОНУ, СПОРТ | 1 комментарий | №43 (1074)

Якщо запитати у дітлахів Комишанської школи, якого урока вони чекають з найбільшим нетерпінням, то вам скажуть – фізкультуру.

І для такої любові є всі підстави, бо спортом у селі опікуються не тільки на рівні навчального закладу.

Голова сільради Олександр Пихтін переконує фактами, що розвитку фізичної культури і спорту в селі приділяється величезна увага:

- Ми працюємо над соціальною забезпеченістю громади за багатьма показниками, проте в Комишах фізкультура і спорт ніколи не ставилися на останнє місце по значимості для громади. Я знаю багатьох односельців, які з гордістю демонструють свої спортивні нагороди та грамоти своїм дітям, а ті наслідують їх приклад та мріють перевершити їх спортивні досягнення. У нас всі вболівають за спортивний престиж своїх команд і гордяться перемогами сільських спортсменів, як власними. В цьому приклад подає керівник ПСП «Комишанське» Володимир Зубко. Не даремно люди вже вкотре обирають його депутатом обласної ради, адже мислить він по-державному, бачить суть проблеми далеко наперед і кожна зроблена добра справа має перспективу.

Цілком очевидно, що місцева школа має матеріально-технічну спортивну базу такого рівня, якою не похвалиться жодна інша школа міста й району. Крім забезпеченої всім необхідним інвентарем спортивної зали, тут ввели в експлуатацію тренажерну та ігрову зони, бігові доріжки, волейбольний майданчик. Готове футбольне міні-поле,  щодо облаштування штучного покриття якого ведеться робота по включенню до Програми Федерації з футболу України з розвитку масового футболу.

-         Це буде спортивний комплекс нового покоління  «Ташань» – за назвою сільської футбольної команди, яка і чемпіоном області була, і завжди показує красиву результативні гру, – ділиться враженнями голова районної ради Роман Бублик. – поряд із шкільним спортивним комплексом вже майже готове сучасне футбольне поле, вирівняне, засіяне відповідною травою і  раз уже й скошене. Ведеться будівництво огорожі, центрального входу. Тут будуть лавочки з навісами для тренерів та членів команд, відведені зони для глядачів, стоянка для автомобілів тощо.  Володимир Іванович Зубко сказав, що сільський стадіон буде відкритим для всіх у будь-яку пору року. Крім того, уже заплановано офіційне відкриття спортивного комплексу на весну 2017 року, а перша гра у футбол відбудеться за давньою традицією 9 травня.

Вчитель фізкультури вищої категорії Олександр Андрійович Бреус. Він має один запис у трудовій книжці про прийняття на роботу у Комишанську школу після закінчення інституту фізкультури. Його вихованці можуть похвалитися  значними успіхами на районних і обласних змаганнях.

В Комишах побувала Л.Меркульцева

 Комментарии (1)

 

  1. сергей пишет:

    Нам бы таких людей побольше как Зубко,и в стране был бы порядок.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: