НАЙШВИДШІ СПОРТСМЕНИ ОБЛАСТІ ЖИВУТЬ В ОХТИРЦІ

31 октября 2016 | СПОРТ | 2 коммент. | №43 (1074)

Владислав МАСЛО навчається у 11 класі школи №3. Легкою атлетикою почав займатися тільки у минулому році, до цього віддавав перевагу футболу. Своєю перемогою дуже задоволений і має намір продовжувати удосконалювати спортивні досягнення. Владислав Масло досяг успіху у спорті завдяки тренеру Олександру Михайловичу Мучарову. Чоловік в 90-ті роки працював тренером в ДЮСШ, але згодом став прищеплювати любов до спорту та здорового способу життя учням школи № 1. Послідувала прикладу батька й донька Євгенія. Талановита дівчина тренувалася під керівництвом досвідченого викладача Володимира Шимка, аж доки підступна хвороба не забрала життя спортсмена. Тоді Олександр Михайлович вирішив самостійно тренувати свою донечку та разом підкорювати вершини легкоатлетичного олімпу, тому й влаштувався на роботу до ОДЮСШ тренером-викладачем. Набрав групу, до якої входить 10 вихованців.

В обласному центрі відбулося відкриття XXV обласних спортивних ігор школярів, у яких беруть участь збірні команди міст і районів області. У змаганнях з легкоатлетичного кросу – першому виді комплексного заходу, що триватиме протягом всього навчального року, взяли участь 160 учнів від 21 команди.

У командному заліку серед команд 1 групи, у якій змагаються міські команди, перемогли школярі Охтирки. У особистому заліку серед старшої юнацької вікової групи перемогу отримали охтирчани Євгеній Шершов та Владислав Масло. Переможці і призери отримали нагороди і призи від обласного відділення Національного олімпійського комітету України в Cумській області і обласної ДЮСШ.

Євгеній ШЕРШОВ займається легкою атлетикою всього два роки у дитячо-юнацькій спортивній школі. Сам він ніколи не хвалиться своїми перемогами і навіть мама дізнається про успіхи сина від тренера Оксани Олексіївни. Женя навчається у 9 класі школи №9 і поки ще не визначився, чи пов’язуватиме зі спортом майбутнє життя, але те, що фізкультура є його улюбленим предметом в школі – це факт.

Зараз Євгеній разом зі старшим тренером з легкої атлетики Оксаною Олексіївною Сидоренко готується до участі у змаганнях з кросу імені В. І. Полякова, до чемпіонату обласної ДЮСШ присвячений пам’яті ЗТУ М.Т. Філенка та до Всеукраїнських змагань на призи ЗМСУ Ю. Білонога.

 Комментарии (2)

 

  1. Макс пишет:

    хорошие ребята, молодцы! не обязательно быть професиональными спортсменами, лишь бы вели здоровый образ жизни.

  2. прохожий пишет:

    Довели людей,не за что велосипед купить и на маршрутку денег вот нет приходится бегать.А остальным лень задницу поднять с сиденья чтоб 10 метров пройти.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: