КУЛЬТУРНЕ ЖИТТЯ

2 ноября 2016 | КУЛЬТУРА | Нет комментариев | №44 (1075)

ФЕСТИВАЛЬ ПРИСВЯЧУЮТЬ ЮВІЛЕЮ ОБЛАСТІ

Керівництво Сумської ОДА прийняло рішення провести у 2017-2018 роках обласний фестиваль народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!», присвячений 80-річчю утворення Сумської області. Утворено обласний організаційний комітет. До 1 грудня 2016 року буде розроблено та затверджено у встановленому законодавством порядку відповідне положення, а до 1 лютого наступного року року складено графік проведення другого етапу Фестивалю у містах та районах області.

ГОЛУБІВНИКІВ ЗАПРОШУЮТЬ НА ВИСТАВКУ

6 листопада з 8-00 до 13-00 години у м. Суми по вул. Першотравневій, 29 біля приміщення Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації відбудеться обласна виставка-ярмарок голубів різних порід, сільськогосподарської птиці та кролів. Організаторами заходу є Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, Сумський обласний клуб любителів спортивних (поштових) і високольотних безкружних голубів.

ДІТЕЙ АТОВЦІВ МУЗИЦІ ВЧИТИМУТЬ БЕЗПЛАТНО

На розгляд депутатів міської ради виноситься питання про звільнення від плати за навчання у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах міста – Охтирській дитячій музичній школі ім. П. Білинника та дитячій художній школі дітей загиблих учасників бойових дій. Дане рішення набирає чинності з січня 2017 року.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: