Стало відомо, що…

2 ноября 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №44 (1075)

… НЕПОВНОЛІТНЯ ДІВЧИНА ОТРУЇЛАСЯ АЛКОГОЛЕМ

Дівчину медики вчасно ушпиталили до Охтирської ЦРЛ. Напередодні 14-річна місцева жителька посварилася з матір’ю. Аби не сидіти вдома, дівчина вирішила добряче напитися. У результаті її з сильною алкогольною інтоксикацією забрала швидка допомога. Дівчину медики вчасно ушпиталили до Охтирської ЦРЛ. Стан її здоров’я стабільний. Батьки будуть притягнуті до відповідальності. Працівники поліції з’ясовують, де саме дівчина вживала алкоголь та як його дістала.

… КУДИ ДІНУТЬ ВІЛЬНИЙ ЗАЛИШОК

На фінансування виконання депутатами Сумської обласної ради своїх повноважень відповідно до рішення обласної ради від 07.10.2016 «Про внесення змін до обласного бюджету Сумської області на 2016 рік» за рахунок вільного залишку коштів обласного бюджету спрямовано 3 409 560 грн., у тому числі Охтирському району – 179 000 грн. Ці кошти розподілені наступним чином: придбання запасних частин та шин для шкільного автобуса Чупахівської спеціалізованої школи I-III ступенів – 10 000 грн.; реконструкція вуличного освітлення с. Комиші – 41 670 грн.; придбання та встановлення пластикових вікон у Комишанському сільському будинку культури – 90 000 грн.; придбання ноутбука та приладдя до нього для будинку культури Рибальської сільської ради – 10 330 грн.; придбання гімнастичних матів для Комишанської ЗОШ I-III ступенів – 15 000 грн.; придбання гімнастичних матів для Чернеччинської ЗОШ I-III ступенів – 12 000 грн. Для Охтирки передбачається придбання тканини для пошиття спецодягу для працівників Охтирської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги КЗ СОР «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» – 21 000 грн.

… ВИДАЮТЬ ДРОВА УЧАСНИКАМ АТО

Механізм поставки дров родинам воїнів АТО у Сумській області визначений Порядком використання коштів обласного бюджету. Завозяться дрова до двору споживача на загальну суму 2 тисячі гривень, незалежно від відстані доставки: по 5 кубометрів твердої породи або 6 кубометрів м`якої породи – за бажанням споживача. Виконання забезпечують лісгоспи, територіальні громади та управління соцзахисту. На кінець жовтня дровами були забезпечені більше 800 сімей області. За минулий опалювальний сезон пільговою поставкою дров було охоплено 711 сімей. Як повідомив начальник управління соцзахисту Охтирської РДА Валерій Павлюк:”Дрова для учасників АТО завозяться, укладено договори на поставку з ДП “Охтирський Держлісгосп” та ДП Охтирський «Агролісгосп» на постачання дров 82 учасникам АТО.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: