МИ ЗІ СПОРТОМ

7 ноября 2016 | ЖИТТЯ МІСТА, СПОРТ | Нет комментариев | №44 (1075)

Осінь вже подолала свій екватор: з дерев поопадало листя, а калюжі та нашу річку Охтирку мороз зранку вже вкриває тонесенькою крижаною ковдрою. І саме в цей час ви, здобувши корисні знання за майже 2 місяця навчання в школі, відпочиваєте на осінніх канікулах. І щоб зробити ваш відпочинок цікавішим та кориснішим, пропонуємо розгадати завдання «Роксоланушки».

Команда групи «Буратіно» в більшості захоплюючих конкурсів обходила своїх суперників команду «Казкові герої» групи «Казочка» на декілька балів. Та інтрига трималася до завершення спортивного свята, яке проходило під гаслом «Мама, тато, я – зі спортом дружить вся сім`я». Разом з дорослими своїм спортивним хистом мали змогу похвалитися й вихованці садочку.

Найбільше дітлахів захопили перегони на самокатах, вправи з м’ячами, фітболом, гімнастичною стрічкою.

А фінішне завдання «Перетягування линви» вирішило долю спортивних змагань і команда «Ракети» перемогли з рахунком в 27 балів. Їхні суперники відстали від переможців лише на 3 очки. Незважаючи на це, подарунки: книжки, цукерки та спортивний інвентар, отримали всі учасники без винятку. Після відвідування виставки осінніх робіт вихованців садочку та ярмарку, на якому можна було скуштувати домашні смаколики, учасники змагань та глядачі, обговоривши спірні моменти змагань, задоволені, на емоційному підйомі, порозходилися по домівках з твердим переконанням, що спорт – це запорука здоров’я всієї родини. Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: