ОСВІТА, НАУКА ТА ЖУРНАЛІСТИКА ІДУТЬ ПОРУЧ

7 ноября 2016 | КУЛЬТУРА, ПОДІЇ | Нет комментариев |

Напередодні Всесвітнього дня науки та Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку обдарована учнівська молодь Охтирки побувала на зустрічі з Віктором Дмитровичем Бренем, який все своє життя пов`язав з радіо, телебаченням та освітою.

На зустрічі були присутні більше 30 учнів, вихованців наукових гуртків ОМЦПО-МАН та студентів Охтирського коледжу СНАУ, вихованців гуртка «Суспільство і час» (керівник Уткіна С. М.), які тісно співпрацюють з Сумським територіальним відділенням МАН України.

Молоді охтирчани прослухали цікаву лекцію з історії виникнення та розвитку радіо, познайомилася з технічними характеристиками радіоприладів, дізналася як же саме в нашій Охтирці було створене радіомовлення, та де знаходилося радіо у місті. Також діти познайомилися з студіями ТРК «Охтирка», побачили «кухню» випуску радіопередач.

Цікавим був і майстер клас з журналістики в прямому ефірі, який надала для вихованців гуртка «Юні мовознавці» ОМЦПО-МАН, учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 директор Охтирського радіо Світлана Миколаївна Терешкова. У програмі, напередодні Дня науки, узяли участь педагоги дослідницько-експериментального напряму О. О. Литовченко, В. В.Хорошун, Г. А. Вашева та юні науковці Ганна Ковальчук, Валерія Хацько, Катерина Максакова, які поділилися своїми досягненнями та планами на майбутнє. А в планах на майбутнє – тісна співпраця ОМЦПО-МАН, Охтирської ЗОШ №3 та ТРК «Охтирка» зі створення спільних радіопередач із залученням учнів.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: