Охтирчани доторкнулися до природи

8 ноября 2016 | ПОДІЇ | Нет комментариев |

З 1 по 3 листопада 2016 року у м.Києві відбувся очний ІІ етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи». Для участі у фіналі форуму були запрошені Моісєєнко Віталіна учениця 11 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. №8, Заяц Інна, учениця 9 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. №8, Зубатова Дарина учениця 9 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.Р.К.Рапія – вихованки гуртка «Географ-науковець» ОМЦПО-МАН (кер. Хорошун В.В.) та учень 9 класу Олешнянського НВК, вихованець гуртка «Метеорологія» Сумського ОЦПО та РТМ (кер. Хорошун В.В.) Савостян Віталій.

Масовий захід проводився Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного університету біоресурсів і природокористування України, Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».

Участь у заході взяли учні загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних і вищих навчальних закладів, які мають досвід дослідницько-експериментальної роботи в галузях природничих наук. Було представлено на очний етап 117 наукових проектів (121 учасник), за категоріями: «Анатомія і фізіологія людини», «Ботаніка», «Екологія та проблеми довкілля», «Енергозберігаючі технології», «Зоологія», «Мікробіологія», «Науки про Землю (географія, геологія)», «Психологія та охорона здоров’я», «Фізика і астрономія», «Хімія і біохімія». Захист досліджень проводився у вигляді портерних презентацій.

У категорії «Науки про Землю (географія, геологія)» 2 місце посіла Моісєєнко Віталіна. Заяц Інна отримала диплом фіналіста. Савостян Віталій здобув 2 місце у категорії «Зоологія». Зубатова Дарина отримала диплом фіналіста у категорії «Екологія та проблеми довкілля».

Вітаємо юних охтирчан з перемогою у Всеукраїнському біологічному форумі!


 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: