ОФІЦІЙНО

9 ноября 2016 | ПОДІЇ | 2 коммент. | №45 (1076)

ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

РІШЕННЯ

31.10.2016                                                                    м. Охтирка                                                                   № 509-МР

Про затвердження Регламенту
Центру надання адміністративних
послуг Охтирської міської ради у новій редакції

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», ч.12 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг», постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №494 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», з метою покращення умов надання адміністративних послуг, керуючись ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Затвердити Регламент Центру надання адміністративних послуг Охтирської міської ради, виклавши його в новій редакції.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики (Нікулін М.М.)

Міський голова                                                                                                                        І. Ю. Алєксєєв


Ознайомитись з повним текстом Регламенту можна на офіційному сайті Охтирської міської ради в рубриці «Адміністративні послуги»

 

 Комментарии (2)

 

  1. Леся пишет:

    А что с тех пор там ещё один этаж достроили или мансарду? Какое Вам дело? Идите лучше на улицу – лужи черпайте

  2. прохожий пишет:

    этой фотке уже лет 15. у Роксоланы что нет фотоаппарата и велосипеда чтобы подъехать и сфоткать горсовет?

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: