Стало відомо, що

9 ноября 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №45 (1076)

… ГОЛОВНОКОМОНДУВАЧ ЗСУ ПОХВАЛИВ НАШИХ

Про візит до Охтирки начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України Віктора Муженка міський голова Ігор Алєксєєв проінформував на щопонеділковій апаратній нараді. Армійський високопосадовець не тільки проінспектував охтирську військову частину, але й нагородив військовослужбовців, учасників АТО відзнаками держави. Наш інженерно-саперний взвод став переможцем Всеукраїнських змагань між кращими аналогічними взводами Збройних Сил України та продемонстрував високий рівень підготовки спеціалістів Головнокомандуючому. Ми пишаємося нашими військовим і вдячні їм за їх службу та за те, що завдяки їм Охтирка вважається містом військової слави.

… ТЕЦ ХОЧУТЬ НАЦІОНАЛІЗУВАТИ

Прокуратура Сумської області через обласний Господарський суд пред’явила позов в інтересах Регіонального відділення Фонду державного майна України по Сумській області до ТОВ «Брокенергія» про внесення змін до договору оренди цілісного майнового комплексу підприємства Охтирські теплові мережі (Охтирська ТЕЦ) у частині заміни орендодавця. Зокрема встановлено, що дане державне майно у 1997 році передане в користування ТОВ «Брокенергія» державним підприємством «Сумиобленерго», яке, не дивлячись на його приватизацію і перетворення на публічне акціонерне товариство, до цього часу залишається орендодавцем згідно з договором. Як повідомив начальник відділу прокуратури Віталій Довгаль, прокуратура наполягає на внесенні відповідних змін до договору оренди державного майна з метою відновлення контролю держави за вказаним стратегічним об’єктом теплоенергетичного комплексу.

… СТОЛІТНІМ ПЛАТИТИМУТЬ СТИПЕНДІЮ

Депутати міськради прийняли рішення про виплату щомісячної стипендії особам, яким виповнилося 100 років і більше. Її розмір становить 25% від прожиткового мініміму для осіб, що втратили працездатність. Кошти передбачені з міського бюджету. Вибіркою осіб, яким виповнилося 100 років, займатиметься управління соцзахисту населення по базі даних ЄДАРП.

… В ОХТИРЦІ ГРАТИМУТЬ В КВН

24 листопада в приміщенні районного будинку культури проводитиметься міський конкурс КВН серед команд міста. Оргкомітет запрошує молодь міста взяти участь у конкурсі, основна мета якого розвиток та популяризація дитячого та молодіжного руху КВН у місті. Заявку на участь у конкурсі команді-претенденту необхідно подати до 15 листопада 2016 року у відділ молоді та спорту Охтирської міської ради за адресою: м. Охтирка, вул. Незалежності,11, каб. 15 або okhtyrka-molod@ukr.net

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: