На прийомі у мера

11 ноября 2016 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 2 коммент. | №45 (1076)

Нешвидкий переїзд швидкої

В серпневому випуску газети «Роксолана» № 31 ми друкували матеріал «Швидкій потрібна допомога», в якому йшлося про жахливі умови перебування колективу станції екстреної швидкої медичної допомоги. Тоді «Роксолана» навідалася до рятівників людських життів та здоров’я. У об’єктив наших фотокамер потрапила пліснява, в ніс – запах відсирілих стін та підвищена вологість, а очі мозолила тіснота. У цьому випадку вислів «в тісноті та не в образі» на практиці не спрацював. Що змінилося з того часу, адже минуло, не багато не мало,  3 місяці.

Ми зв’язалися із медиками швидкої і з’ясували, що віз і нині там. Щоправда нещодавно працівники охорони здоров’я власними зусиллями черговий раз відремонтували свій курятник (як це приміщення прозвав міський голова Ігор Алєксєєв). Завдяки цьому їм вдалося вивести плісняву і підвищити температуру в середині приміщення до більш комфортних відміток. Але головну проблему – затісне приміщення, ці роботи не вирішили. Тому працівники швидкої записалися до мера на прийом.

В понеділок в коридорі міської ради яблуку ніде було впасти: так багато бажаючих потрапити на аудієнцію до очільника міста. Дійшла черга й до медиків: в. о. головного лікаря Людмила Горєлова, начальник медичної частини Анатолій Давиденко та фельдшер-диспетчер з приймання викликів Світлана Решетнік з оптимізмом та надією на допомогу зайшли до кабінету.

Світлана Решетнік одразу перейшла до справи:

- Ми знову прийшли до Вас і з наболілим. Питання про переїзд станції швидкої допомоги у більш просторе приміщення до сих пір не вирішено. Ми чули, що працівники колишнього ДАІ виїхали із будівлі, що знаходиться на площі Успенській. Ми б хотіли туди перебратися. Чи це можливо?

На що міський голова Ігор Алєксєєв відповів:

- Дане приміщення закріплене за МВД, хоча на сьогоднішній день персонал там не працює. Ще раніше нам прийшов лист від Охтирського відділу поліції з  проханням залишити цю будівлю за ними.

А як щодо приміщення по вулиці Київській, де знаходиться виконавча служба. Воно ж не повністю зайняте?

- Це приміщення не наше, а Охтирської райдержадміністрації. До того ж в ньому  знаходиться казначейство, виконавча служба, банк якийсь.

Анатолій Давиденко  зауважив:

- З нового року на нас чекає централізація служби швидкої допомоги. Внаслідок цього дзвінки на лінію «103» йтимуть безпосередньо на Суми. Через це посаду диспетчера скоро скасують, а замість цього з’явиться  нова посада комплектувальника. Для цього нам потрібна простора кімната, ізольована від інших працівників, адже там зберігатимуться медикаменти на мільйон гривень. Зараз ліки ми зберігаємо у приміщенні колишньої пральні, де холодно та вогко.

Ще є варіант перебратися до ортопедії, якщо медперсонал нарешті переведуть у приміщення довгобуду. Але ми в це не віримо.

- А я вірю, що нам все-таки вдасться перевести ортопедичне відділення в нове приміщення Охтирської ЦРЛ вже з нового року.

Людмила Горєлова звернулася до Ігоря Алєксєєва: Ви ж міський голова. Порадьте,  куди нам краще перебратися.

- Вільного приміщення, в яке можна швидко Вас перевести в місті на сьогоднішній день не має. Я ж не чарівник. Ми ж пропонували Вам цокольне приміщення ДАІ. І гроші готові були в його ремонт вкладати. Але ж Ви відмовилися.

Якби на верх, то ми б і зараз побігли. А в підвал не хочемо: там сиро, пліснява скрізь, коридорі вузькі, санвузли та каналізація в жахливому стані.

А хто ж тоді в підвал піде? – бідкався мер. На що медики запропонували відкрити витверезник. А Ігор Юрійович відповів, що закон цього робити не дозволяє.

Хвилин 15 медики разом з міським головою шукали консенсусу. Врешті решт домовилися зустрітися ще раз в п’ятницю 11 листопада і влаштувати засідання робочої групи, у складі якої буде головний лікар Охтирської ЦРЛ Віктор Бабич, керуючий справами Володимир Руденко, 2-3 представники станції швидкої допомоги. Все задля того, щоб напрацювати протокол для комісії міськради з метою включення видаткової статті до програми Соціально-економічного розвитку міста. «Треба бумажку родить», – підсумував мер.

А насамкінець порадив медикам звернутися до начальника Охтирського відділу поліції Руслана Кладька.

Що відповів Руслан Володимирович медикам швидкої та чи з’явилася в них надія на переїзд, читайте в свіжому 45-му номері газети «Роксолана» від 9 листопада.

 Комментарии (2)

 

  1. юля пишет:

    Бідненькі медики, життя людям рятують, а змушені тіснитися в коморці

  2. Евгений Николаевич пишет:

    А как на счет 7 школы? Место супер…..

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: