ОСІННІ БАЛИ

11 ноября 2016 | ДОЗВІЛЛЯ, КУЛЬТУРА, ПОДІЇ | 1 комментарий | №45 (1076)

“РОКСОЛАНА” ВІДВІДАЛА ОСІННІ БАЛИ ТА ДІЛИТЬСЯ

З ВАМИ ЧАСТИНКОЮ ТЕПЛА ТА ПОЗИТИВУ

На осінні свята з нетерпінням чекали вихованці садочків, їхні батьки та педагоги. Адже це гарний привід продемонструвати свої таланти, сфотографуватися на згадку, посмакувати дарами осені та короваєм.

Елемент оздоблення залу в дитсадку “Калинка”

КОЗАЧАТА ІЗ “ОРЛЯТКА”

Вже стало доброю традицією в садочку «Орлятко» щоосені посвячувати хлопців в козачата. Малеча з груп «Дзвіночки» та «Казка» з нетерпінням очікувала на святковий обряд, аби приєднатися до мужньої когорти славних предків. Свято проходило у формі змагання двох команд, які показали свою спритність, силу та фізичну підготовку. Маленькі україночки розважали глядачів танцями та піснями в той час, коли козачата відпочивали від змагань.

Як завжди, на святі був присутній представник Охтирського козацького полку Віктор Гаранжа, що на власному прикладі продемонстрував хлопчакам, якими повинні бути справжні козаки. Саме він провів обряд посвяти в козачата, використовуючи обов’язкову атрибутику – справжню козацьку шаблю. На згадку про посвяту в козачата кожен хлопчик отримав посвідчення.

БАРВИ ОСЕНІ В “ЛАСТІВЦІ”

Вихованці групи «Суничка» більше місяця старанно вивчали вірші та пісні про осінь, невтомно відпрацьовували танцювальні номери. І їхні старання не були марними, адже глядачі в залі після кожного номеру шквалом оплесків та схвальних відгуків підбадьорювали маленьких артистів. Такі миті дитячого свята незабутні та неповторні. І тому хотілося, аби святкові акорди та гарний настрій не полишав присутніх ще довгий час.

ОСІННІ ДАРИ В “РОСИНЦІ”

У садочку «Росинка» також яскраво та весело пройшли музичні ранки, присвячені чарівній порі року – Осені. У ньому брали участь діти всіх вікових груп. Таночок Боровичків, Калинок, Соняшників, казкова п’єса «Ріпка» перенесли присутніх у чарівні хвилини дитинства.

ВЕСІЛЛЯ В “КАЛИНЦІ”

Незвичайне дійство розгорнулося в актовій залі дитячого садочка «Калинка» – родичі гарбузові врятували Морквинку від Будяка, при цьому весело приспівували, танцювали, декламували вірші про принади осені, а наприкінці свята зіграли весілля Морквинки та Огірочка.

Насамкінець Наталія Задорожна в образі Панни Осінь урочисто винесла запашний коровай, оздоблений червоною калиною.

Осінні свята відвідала Олена Кириченко

 Комментарии (1)

 

  1. Леся пишет:

    Дякую Роксолані за ковток позитиву та дитячі усмішки. Так позитивно вийшло, бо від війни та політичних воєн вже втомилися. А тут діти …

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: