СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

16 ноября 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №46 (1077)

… НА ЛІФТИ ВИТРАТИЛИ 893 ТИС. ГРН.

В Охтирці обліковується 22 багатоквартирних будинки, в яких працюють 66 ліфтів. З них в експлуатації – 63, зупинені на ремонт – 3 ліфта. З метою забезпечення безперебійної та безаварійної експлуатації ліфтового господарства у цьому році за кошти місцевого бюджету за результатами експертних обстежень було заплановано провести капітальний ремонт 21 ліфта в будинках по вул. Паркова, 38, Армійська,2, Київська, 100, 107, Незалежності, 20, Перемоги, 11, 17, Полтавська, 10-а, пров. Миколи Хвильового,1. Всього на суму 1071,391 тис. грн. на даний час силами ТОВ «УкрСумиліфт» повністю виконані роботи по капремонту та позачерговому техогляду на 18 обєктах на суму 892,689 тис. грн., обсяг виконаних робіт складає 86% від запланованих. Ремонт ліфтів в буд. Полтавська,10-а планується завершити до кінця листопада. На 2017 рік передбачається проведення експертного обстеження та капремонт 23 ліфтів у 8 будинках по вул. Київській, 101, 104, 97, Перемоги,8, Петропавлівська, 3, пров. Штагера,2, Миколи Хвильового,1, Табірний,6.

… ЛІКАРНЮ ПОДІЛЯТЬ НА ДВІ

З метою розмежування первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, забезпечення доступності і якості медпослуг, в Охтирці створено комунальний заклад «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної служби». У структурі закладу передбачається адміністрація, медчастина, бухгалтерія, відділ матеріально-технічного забезпечення, інформаційно-аналітичний кабінет та 3 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Керуватиме центром головний лікар, якого призначатиме міський голова. По суті, це та сама поліклініка, яка стане окремим і самостійним від ЦРЛ комунальним закладом.

… ЯК В ОХТИРЦІ ОСВІТЛЮЮТЬ

Ще у 2011 р. було розроблено Програму комплексного відновлення вуличного освітлення з впровадженням енергозберігаючих технологій по місту Охтирка на 2012-2016рр. Заходами Програми було передбачено збереження, відновлення і модернізацію мережі вуличного освітлення з використанням новітніх досягнень в галузі електро- та світлотехніки. Всього з початку виконання заходів Програми, встановлено 1654 шт. енергозберігаючих світильники, відновлено 72,02 км ліній електропередач. Вуличне освітлення відновлене або модернізоване по 255 вулицях та провулках міста. Завершені роботи з освітлення сіл Велике Озеро та Залужани. Обслуговуванням ситеми вуличного освітлення в місті займається КП «Благоустрій», на базі якого сформована бригада спеціально навчених фахівців. В 2014 році було придбано спеціалізований автомобіль – підйомник АП-18-10. Хоч період дії Програми завершився, але вона повністю не виконана. Який саме відсоток невиконання – офіційна інформація про це замовчує. Проте міська влада обіцяє, що роботи продовжуватимуться.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: