Хто піариться на лічильниках?

16 ноября 2016 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 3 коммент. | № 46 (1077)

Бути індивідуальному обліку газу в охтирських квартирах чи ні?

Саме над таким питанням мізкували голови депутатських фракцій з міським головою на погоджувальній раді, яка відбулася в п’ятницю.

На початку засідання міський голова Ігор Алєксєєв зізнався, що надалі чинити опір газовикам щодо встановлення загальнобудинкових лічильників він не може, бо вся документальна база в них є. Тому
й зібрав громаду, щоб визначитися, в якому напрямку рухатися далі. Міський голова змоделював для депутатів два шляхи розвитку подій. Перший – депутати міської ради своїм рішенням на черговій сесії виділяють гроші з бюджету на покриття частини витрат на встановлення індивідуальних приладів обліку, а саме на виготовлення типових проектів. А «Сумигаз» в свою чергу безкоштовно розробляє технічні умови, здійснює пуск газу та опломбування. В такому разі мешканцям залишиться оплатити лише вартість лічильника.

Є й інший, менш приємний для містян шлях – депутати не виділяють гроші з бюджету. В такому випадку, мешканці, відмовляючись від встановлення загальнобудинкових лічильників, сплачуватимуть за послуги газопостачання за граничною нормою споживання, яка збільшиться з 4,4 м. куб. до 9, 8 м. куб.

Більше двох годин депутати ламали голову та сперечалися, обвинувачували один одного у популізмі, просили зняти рожеві окуляри. Проте були й логічні запитання та зауваження.

Григорій Довгаль запропонував надавати таку допомогу адресно – самим незахищеним верствам населення, адже інформація про них є в управлінні соцзахисту. Лілія Неофітна проінформувала присутніх про те, що вже протягом тривалого часу в платіжках за газ включена сума на встановлення лічильників, то ж навіщо ще раз ці гроші виділяти, якщо можна вимагати їх від постачальника послуги. Віктор Токар запитав, в яку копієчку це обійдеться міському бюджету? На що міський голова відповів, що подібні розрахунки ще не проводилися. Але типові проекти будуть замовлятися у ліцензованого проектного інституту, так би мовити, оптом.

За результатами поіменного голосування 8 осіб підтримали ініціативу мера, 4 – утрималися та два обранця проголосували проти рішення щодо дольової участі міської ради у встановленні індивідуальних приладів обліку в багатоповерхівках охтирчан.

О. Кириченко

 Комментарии (3)

 

 1. Сашко пишет:

  Роксолана лише процитувала пряму мову посадовця. а гавкаєш ти, Сергій. Облік газу повинен бути, як загальнобудинковий так і поквартирний. Мешканці приватних будинків чомусь самі лічильники поставили і ні до кого з простягнутою рукою не йшли. А ті, хто прихватизував квартиру, тепер ще й лічильника хочуть безкоштовного. Де справедливість?

 2. сергей пишет:

  Сергей вы не правы.

 3. Сергій пишет:

  БРЕХНЯ: “На початку засідання міський голова Ігор Алєксєєв зізнався, що надалі чинити опір газовикам щодо встановлення загальнобудинкових лічильників він не може, бо вся документальна база в них є”. Нема в них НІЧОГО. Навіть договорів на встановлення.
  Мер грає проти людей, Роксолана йому підгавкує.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: