ДЕНЬ ПЕРЕДПЛАТНИКА: РАЗОМ З “РОКСОЛАНОЮ”

17 ноября 2016 | БЛОГИ | Нет комментариев | №46 (1077)

Суботнього ранку в редакції газети «Роксолана» відбулося свято найдорожчих для нас людей – День передплатника. Cтало гарною традицією надавати чудову можливість нашим читачам оформлювати річну передплату у святковій атмосфері: з музикою, гарячим чаєм та солодощами, з призами та душевними розмовами.

Гарною сімейною традицією в родині Василя Колєсникова стало виписувати улюблену газету разом з онучками. Дідусь вже з малечку привчає дівчаток до дисципліни та поваги, знайомить із захоплюючим світом друкованих сторінок. «Дідусь Василь дуже любить читати про політику та погоду, – розкриває карти старшенька онучка Даша. – А мені подобається «Роксоланушка» та всі Ваші кольорові сторінки».

Однією з перших на свято до «Роксолани» завітала Валентина Кармазь. Жінка розповіла, що виписала газету на подарунок для своєї матусі Галини Андріївни, яка 40 років пропрацювала вчителем. «Читаємо газету всією родиною від А до Я, жодної сторінки не оминаємо, – розповідає Валентина Кармазь. – Мені більше до вподоби позитивні публікації: фоторепортажі з дитячих та загальноміських свят, а ось моя матуся в першу чергу читає кримінальні новини, акцентуючи увагу на резонансі. Проте об’єднує нас переконання, що «Роксолана» – це свято, це сонячний промінчик у вікні сірого повсякдення».

Другий рік поспіль Яна Білошапка виписує «Роксолану» в подарунок для тата Сергія Олександровича та матусі Світлани Володимирівни. «Мої батьки обожнюють «Роксолану». Де ще можна почерпнути самі правдиві, повні та об’єктивні місцеві новини, як не у Вашій газеті? Мій син також цікавість до газети проявляє, особливо з ентузіазмом переглядає кольорові сторінки та розгадує дитячі ребуси та кросворди», – ділиться враженнями від газети Яна Білошапка.

Яна БІЛОШАПКА з сином Андрієм та менеджером
з реклами Кариною КУЧЕРЯВОЮ

Петро Григорович ХАЦЬКО
та Григорій Павлович РУБАН

Дуже часто трапляються ситуації, коли у нашій редакції на Днях передплатника зустрічаються давні знайомі, колишні колеги, які не бачилися років з десять. Було про що поговорити та згадати електромонтеру Петру Григоровичу ХАЦЬКУ та заступнику начальника Григорію Павловичу РУБАНУ, які колись працювали в УБР. Не дивлячись на різницю у займаних посадах, чоловіки добре пам’ятають один одного, адже колись кожен керівник знав підлеглих, хоч їх було і більше кількох сотень, по імені та по-батькові, подеколи навіть про родинні обставини. А тепер задоволені від того, що і на «Роксолані» у них виявилися спільні інтереси. Григорій Павлович навіть напередодні склав вірша:

Звертаюсь до тих,
Хто газету читає.
І також до тих,
Хто її випускає.
Здоров`я міцного
Бажаю усім,
І щастя людського
У кожен наш дім.
Хай мир запанує
У нашій країні,
Корупція згине
На користь людини.
Хай різко пенсія зросте,
Потреба в ліках відпаде,
Нарешті ціни
підуть вниз
І не буде всяких криз.
І тоді ми заживем,
Як в Євросоюзі,
Щастя всім вам і
здоров`я
Я бажаю, друзі.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Микола Мефодійович та Катерина Іванівна Листопад

Микола Мефодійович разом з Катериною Іванівною прожили разом 48 років. За цей час виховали двох доньок та вже мають трьох онуків. Працювали разом на фермі: господиня – дояркою, голова родини – скотарем. Мешкає щасливе подружжя в Лутищах, але в курсі подій Охтирського району та країни, бо щотижня читають «Роксолану». І в наступному році поштарка щочетверга приноситиме порцію новин, корисної інформації та позитиву.

Інна СКРИННИК з дітьми Максимчиком та Софійкою

Третій рік поспіль Інна Скринник виписує «Роксолану» в редакції зі своїми дітками п’ятирічним сином Максимчиком та молодшенькою Софійкою. «Газета дуже цікава, публікації друкуєте завжди актуальні, – ділиться враженнями Інна Скринник. – Особливо мені подобається рубрика «Дошка ганьби» та «Беріть приклад». Було б добре, якби Ви тротуар по пров. Юріївському (колишній Ілліча) сфотографували, бо після дощу пройти там нереально. Моїм дітлахам до вподоби фото з дитячих свят. Вони так радіють, коли на сторінках газети зустрічають знайомі обличчя своїх друзів».

Хто ще не встиг виписати газету і бажає зробити це не у відділенні поштового зв’язку, а в редакції, то чекаємо на Вас з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, а в суботу з 9:00 до 13:00. Наступний День передплатника відбудеться 10 грудня з 10:00 до 13:00 в редакції за адресою: м. Охтирка, вул. Паркова,1. Поспішайте оформити річну передплату, адже час летить так швидко. Нагадуємо, що виписати «Роксолану» на 2017 рік з обласним індексом Ви можете до 25 грудня, а з всеукраїнським – до 10 грудня.

З читачами спілкувалися Л. Меркульцева та О. Кириченко

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: