ОСІННІ БАРВИ

18 ноября 2016 | ДОЗВІЛЛЯ, ЖИТТЯ МІСТА, КУЛЬТУРА | Нет комментариев | №46 (1077)

На акордних нотах осінньої пори в охтирських садочках та школах проходили свята осені. Цього разу “Роксолана” завітала на святкові ярмарки, аби запастися на зиму не бубликами та глечиками, а позитивом, яскравими емоціями та дитячими усмішками.

Першокласний ярмарок

Осінньої пори на Україні з давніх-давен проходять ярмарки, бо працьовиті господарі надбали багато городини: є в коморі, і на столі, та в стодолі. Саме в цей час не менш весело та барвисто відбулося театралізоване свято осіннього циклу «Веселий ярмарок» й в школі № 1. Кого тільки на цьому ярмарку не було: прибув і Омелько зі своєю великою родиною, прилетіли Гусенята, завітали цигани та подарували присутнім запальний танок. І який же ярмарок без солодощів?

Першачки після виступу на сцені смакували короваєм та домашніми смаколиками. Свято вдалося на славу. Учні 1-А класу та їх батьки дуже вдячні класному керівнику Жанні Громак та адміністрації школи за яскраві враження, приємні емоції та пережиті хвилини дитячої безтурботності, які насичували кожну мить осінього дійства.

Ярмаркують учні 1 -А класу школи №1

Учні школи №1 Станіслав Рожко та Софія Бутиріна

“Теремок” ярмаркує

Дітлахи групи Казочка» дитячого садочка «Теремок» цього разу дивували глядачів запальним гопаком, смачними варениками, короваєм, гарним врожаєм городини та умінням продавати різноманітний крам, однак не за гроші, а в обмін на виконання народних пісень та танців.

Діма Білоконь

Софія Горбушко

Якого товару тільки не було за імпровізованими прилавками: крім калини, картоплі, гарбузів та інших дарів осені одна жіночка продавала навіть Лежибоку. Та з?ясувалося, що ледачій чоловік нікому не потрібен, то ж засмучена господиня подалася додому з нерентабельним крамом та з надією на перевиховання нероби.

Настя Стобород


Владик Калюх

Таня Мандрика

Один чоловік, стоптавши не одну пару чобіт, ледве добрів на ярмарок, аби продати гарнесенького бичка Гаврюшу, який вміє подавати голос і танцювати. Але так нахваляв свій товар, що врешті-решт вирішив залишити талановитого Гаврюшу собі, і навіть вмовляння малечі не допомогли.

Керівник хореографічного гуртка д/с “Теремок” Олена Новомирська

Саша Троценко

Софія Кулик


Данііл Купін

Справно спрацювала логістична та маркетингова служба ярмарку, бо весь товар розходився як гарячі пиріжки прохолодної днини. І не дивно, бо як можна було не купити щось смачненьке у таких славних малюків.

Свято відвідала О.Кириченко

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: