Переїзд відміняється

18 ноября 2016 | АКТУАЛЬНА ТЕМА, ЗДОРОВ'Я | 3 коммент. | №46 (1077)

ПІСЛЯ ВИХОДУ ПУБЛІКАЦІЇ «НЕШВИДКИЙ ПЕРЕЇЗД ШВИДКОЇ» в № 45 від 9 листопада, до редакції газети телефонували читачі та пропонували шляхи вирішення проблеми рятівників наших життів.

Видно, що це питання стурбувало охтирчан не на жарт. Небайдужі містяни пропонували віддати лікарям приміщення колишньої школи № 7, спецучилища для дівчат, санепідемслужби, «загашника» на Ярославського (будівля колишньої фінустанови). Але доля медиків швидкої залежить від волі та здорового глузду міської ради.

Намічене на зустрічі з мером засідання робочої групи з питання покращення умов перебування працівників станції швидкої допомоги відбулося. Як і анонсувалося, за круглим столом зібралися міський голова Ігор Алєксєєв, керуючий справами виконкому Володимир Руденко, головний лікар Охтирської ЦРЛ Віктор Бабич та медики швидкої.

Як з’ясувалося, цьому засіданню передував візит Ігоря Юрійовича на станцію швидкої допомоги. Очільник міста разом з головним лікарем Охтирської ЦРЛ переконували лікарів невідкладної допомоги, що приміщення на площі Успенській завелика для їхнього дружнього, проте не такого вже й чисельного колективу. А в діючу будівлю станції швидкої допомоги вже вкладено багато часу, сил та грошей самих медиків. І дійсно, за короткий період їм вдалося перетворити робочі кабінети в «цукерочки» з добіла пофарбованими стінами, утепленою стелею, новими фіранками та навіть намальованими соняшниками на стінах кімнати відпочинку фельдшерів.

В цьому приміщенні можуть скоро відпочивати водії швидкої

В очах медиків ми побачили сумнів, і їхня позиція стосовно переїзду до колишнього пристанища колишніх даішників похитнулася. Бачачи це, представники міської влади запропонували лікарям альтернативний варіант, який вирішить питання тісноти та буде економнішим в грошовому відношенні. Аби хоч трішки розгрузити переповнену будівлю швидкої, їм запропонували додаткове приміщення, яке в минулому слугувало за диспетчерську Охтирській ЦРЛ. Сюди переселять водіїв, організувавши для них кімнату відпочинку. А для зберігання лікарських препаратів в перспективі можливе виділення господарської кімнати у відділенні ортопедії.

Ігор Алексєєв, Володимир Руденко, Тетяна Марченко та Світлана Решітник в пошуках компромісного рішення.

А на ласий шматочок: приміщення на площі Успенській, наша влада вже має свої плани. В перспективі сюди хочуть переселити Центр надання адміністративних послуг, аби зняти соціальне навантаження на заклади, що розташовані на вулиці Чкалова, 27.

Тому медикам швидкої нічого не залишається, як складати кошторис на ремонт колишньої диспетчерської та збирати спонсорські кошти по крупинкам на недешевий ремонт, бо надія на фінансування цих потреб з міського чи обласного бюджетів тане, як сніг в листопаді.

О. Кириченко

 Комментарии (3)

 

  1. Пионер пишет:

    А як нащот колишнього примiщення моргу?Будiвля з цегли.Дебела.Поряд з пологовим будинком.Пофарбувати стелю i з Божою молитвою вперед на захист нашого добробуту i здоров’я.

  2. Саша пишет:

    Надеюсь, что помещение на площади не уйдёт с молотка под ещё какой-нибудь торговый центр или забегаловку. ДК прос…ли, хоть что-то должно же остаться городу

  3. олеся пишет:

    молодці, що знайшли спільну моу: і вовки цілі, і вівці ситі :)

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: