Передаємо показники лічильника по-новому

19 ноября 2016 | КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА | Нет комментариев | №46 (1077)

“Чув, що з грудня буде змінено порядок передачі показників лічильника на світло. Щось схоже відбулося й у газовиків? Чи це правда?” Руслан Н.

На питання читача відповідає провідний інженер філії “Охтирської РЕМ” ПАТ “Сумиобленерго” Віталій Тимошенко:

- Постановою Кабміну України № 591 від 23 серпня 2016 р. внесені зміни до Правил користування електричною енергією для населення. На вимогу зазначеної Постанови ПАТ «Сумиобленерго» запроваджує новий порядок розрахунків за спожиту електричну енергію населенням, а саме з 1 по 1 число місяця. З грудня в квитанції покази засобів обліку, зняті згідно графіку обходу контролерами обленерго, вважатимуться вихідними даними для визначення показів на 1 число календарного місяця шляхом додавання (віднімання) середньодобового споживання, помноженого на кількість днів (діб) між датою зняття показів та 1 числом календарного місяця.

Однак, Ви можете розраховуватись за фактично спожиту електричну енергію за календарний місяць, фіксуючи покази засобу обліку на 1 число кожного місяця та своєчасно надаючи їх ПАТ “Сумиобленерго” одним із наведених нижче способів:
- зателефонувавши до операторів кол-центру за телефоном 0 800 300 247;
- через систему “Мій рахунок” (інтернет-ресурс нашого підприємства www.soe.com.ua);
- скориставшись системою СМС-інформування, відправивши СМС за номером 050 42 42 242 Текст СМС: 1*номер особового рахунку*покази лічильника (детальна інструкція за посиланням www.soe.com.ua/uploads/sms_inst/sms_inst_site.pdf)

Покази засобу обліку передані в обленерго за 2 робочі дні до кінця розрахункового місяця та 3 робочих дні наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважатимуться даними на 1 число календарного місяця.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: