Куди поділися вінтажні сходи?

20 ноября 2016 | ЖИТТЯ МІСТА | 4 коммент. | №46 (1077)

Після того, як будинок офіцерів змінив власника та на об’єкті розпочалися будівельні роботи, охтирчани з пильністю придивляються до метаморфоз. Велику кількість запитань викликало зникнення колоритних сходів. Ми переадресували дане питання власнику будівлі Олександру Снітку.

Підприємець повідомив “Роксолані”, що дана конструкція ніякої історичної цінності не має. Адже її встановили в період відкриття кінотеатру, щоб заносити легкозаймисті кінострічки.

«Я дивуюся, як там люди фотографувалися та ніхто не покалічився? – розповідає Олександр Миколайович. – Адже сходи прогнили. Здавати їх на металобрухт сенсу немає – кілограмів 100 з цвяхами якщо й буде, і то добре. Тому я їх віддав зятю Вереса, який виявив бажання їх відреконструювати. Установити їх назад можна буде за умови повної безпеки, та якщо вони відповідатимуть загальній концепції будівлі».

 

 Комментарии (4)

 

 1. петро пишет:

  от именно шо вы вси лизете не в свое дило

 2. 7777 пишет:

  Леся, Ваш комментарий – олицетворение выражения: “я бежала за вами три дня и три ночи, что бы сказать, как вы мне безразличны”

 3. Леся пишет:

  Чи зайнятися більше нічим – ну зрізав новий власник аварійні сходи, вам яке діло до цього? Хазяин барин.

 4. сергей пишет:

  Все правильно, никому не нужная лестница со звонницы собора интереса не представляет. Хоть у зятя Вереса пусть будет, а так на металлолом бы выбросили, спасибо благодетелю.

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: