СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

23 ноября 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №47 (1078)

…4 МАРШРУТ ВИСТАВЛЯТЬ НА КОНКУРС

Виконком міськради планує провести конкурс на перевезення пасажирів на одному транспортному засобі на міському автобусному маршруті загального користування в звичайному режимі руху по маршруту №4 «ТЕЦ – Кардашівка». Управлінню капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради доручено визначити місце, дату і час проведення конкурсу.

…В ОХТИРЦІ ПАМ’ЯТАЮТЬ ГОЛОДОМОР

На 26 листопада заплановано загальноміський жалобний захід по вшануванню пам’яті жертв голодоморів. На проведення заходу з міського бюджету затверджено кошторис у сумі 1660 грн. Відділу культури і туризму доручено підготувати сценарій вшанування жертв голодоморів.

…НЕ ДАРЕМНО ОХТИРКУ НАЗИВАЛИ КУПЕЦЬКИМ МІСТОМ

І справді, не даремно Охтирку називали купецьким містом. Що-що, а торгівля тут процвітала завжди, не дивлячись на примхи історії. Виробництва немає практично ніякого, зате тільки з початку 2016 року в місті розпочали роботу 43 об’єкти споживчого ринку та сфери послуг, у тому числі 23 магазини та 1 кіоск з роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, 14 магазинів з роздрібної торгівлі продовольчими товарами, загальною торговельною площею 2579,60 кв. метрів, 3 заклади побутового обслуговування населення та 2 кафетерії на 60 посадочних місць.

…У БІЗНЕСІ ТЕНДЕНЦІЯ НА ЗРОСТАННЯ

За січень-вересень 2016 року в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних-осіб підприємців та громадських формувань по місту Охтирка зареєструвались 39 юридичних осіб та 196 фізичних осіб – підприємців, припинили свою діяльність відповідно 6 та 163 осіб. Саме життя примушує людей до підприємницької діяльності, адже під лежачий камінь вода не тече і гроші самі з неба не падають.

…СКІЛЬКИ КОШТУЮТЬ НОВОРІЧНІ СВЯТА

На загальноміські новорічні заходи міська влада виділила з бюджету 18 600 гривень. У плані культпрацівників – розпочати їх з 19 грудня театралізованим дійством «Новорічна казка» та відкриттям міської Новорічної ялинки на майданчику біля центру культури і дозвілля. До речі, згідно з графіком, який розробив Кабмін, у січні 2017 року громадянам України випала можливість повеселитися аж 11 днів.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: