ОХТИРКА ЧЕКАЄ ВЕЛИКОГО І МИРНОГО ФУТБОЛУ

24 ноября 2016 | СПОРТ | 6 коммент. | №47 (1077)

30 листопада у м. Охтирка відбудеться футбольний матч 1/4 фіналу Кубку України сезону 2016/2017 років між командами ФК «Нафтовик – Укрнафта» та ФК «Динамо» Київ.

З цього приводу навіть відбулося засідання Координаційного штабу з підготовки та проведення матчу за участю заступника голови облдержадміністрації Миколи ПОДОПРИГОРИ, де обговорили стан підготовки області до приїзду вболівальників з усієї України та готовності правоохоронних органів до забезпечення громадського порядку. «Перемога охтирчан над ФК «Волинь» – це гордість для усієї області. Облдержадміністрація повністю підтримує даний захід і готова зробити все від нас залежне задля його успішного проведення», – зазначив Микола Подопригора.

Начальник відділу ТОВ ФК «Нафтовик-Укрнафта» В’ячеслав СОЛОГУБ звернув увагу учасників засідання на належне організаційно-технічне забезпечення матчу. Було обговорено питання щодо обмеження продажу алкогольних напоїв у день матчу, організації місць для паркування, сейфів для особистих речей та інше. Присутні обговорили помилки при організації минулих подібних матчів і домовилися вжити всіх необхідних заходів щодо недопущення аналогічних. Микола Подопригора зазначив, що найгостріше стоїть питання безпеки громадян, тому голова облдержадміністрації триматиме організацію та проведення футбольного матчу на особистому контролі. Нагадаємо, що 22 квітня 2008 року під час зустрічі «Нафтовик»-«Динамо» на стадіоні розпочалася бійка між охтирськими і київськими вболівальниками, як а згодом вихлюпнулася на вулиці Охтирки.

 Комментарии (6)

 

 1. Роман пишет:

  Ну пусть приезжают. Прошлый раз их по городу и даже по району приветливо проважали. Ахтырчане – приветливый народ. Проводим и в этот раз.

 2. Пионер пишет:

  О.Майданне братерство до нас завiтає.Аби тi балаклави з мордяк не знiмали.А то ще хто взнає та вуха вiдрiже вiд щирих почуттiв подяки

 3. сергей пишет:

  Посмотрите в их глаза,это наркоманы чистой воды.Таких уродов нужно стрелять ещё в роддоме.

 4. Влади пишет:

  была на том матче и повторения не хочу!!!

 5. прохожий пишет:

  опять нацистское быдло приедет громить Ахтырку, вопрос – и на хрена тогда такие матчи,кому то бабло и зрелище,а как же с большей половиной населения нашего города ,кому этот футбол и даром не нужен?

 6. Влад пишет:

  Ждём беспредела

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: