Презентація пісенних збірок Анатолія Дудченко

25 ноября 2016 | ДОЗВІЛЛЯ, КУЛЬТУРА | Нет комментариев |

24 листопада в Охтирській центральній міській бібліотеці відбулася зустріч працівників бібліотеки з талановитим охтирським поетом-піснярем, президентом клубу любителів мистецтв “Сокіл” Анатолієм Григоровичем Дудченко.

Внутрішній світ цієї людини настільки глибокий та багатогранний, світлий і позитивний, що він запалює все і всіх навкруги своєю енергією, жагою до життя, бажанням до спілкування. Дивлячись на цього завжди усміхненого чоловіка, набираєшся від нього позитиву, переймаєш усмішку, заряджаєшся гарним настроєм. Його поезія мелодійна і ніжна, правдива і влучна, відверта і довірлива, хвилююча, не залишає байдужим жодного, хто ознайомився з нею. Творчість Анатолія Григоровича добре відома в Україні і за її межами, він є членом Асоціації діячів естрадного мистецтва, лауреатом багатьох пісенних фестивалів. Його твори виконують: О. Шпортько, В. Кандиба, О. Ларіна, І. Кандауров, академічний хор, дует “Віроль”, тріо “Лілея”, І. Угляр, О. Артеменко та ін.

Метою зустрічі стала поява двох нових пісенних нотних збірок «Тільки для тебе» та «У судьбы свои планы» Анатолія Дудченка. Бібліотекарі запросили поета, щоб він презентував для них ці нові книги, розповів про них. Вірші нашого земляка злилися у творчій дует з талановитим українським композитором, аранжувальником Леонідом Івановичем Попернацьким, який є Членом правління Асоціації діячів естрадного мистецтва України, членом Національної ліги композиторів України. Він автор понад 500 пісень, видав понад 40 аудіоальбомів (з них 10 – інструментальної музики, в т. ч. альбом Яна Табачника). Пісні Попернацького виконують відомі співаки Любов та Віктор Анісімови, Олександр Василенко, Микола Гнатюк, Фемій Мустафаєв, Іван Попович, Валентина Степова, Віктор Шпортько, Віктор Павлік, квартети «Гетьман», «Явір», ансамбль «Кобза» та ін. Маестро займається підтримкою талановитих дітей – продюсує їх, пише для них пісні, організовує фестивалі.

Збірка «Тільки для тебе» – це пісні для дітей та юнацтва. Провідні теми цих творів – дружба, кохання, любов до людей та до рідного краю. «У судьбы свои планы» – збірник для молоді, в якому автори розвивають свої улюблені теми, говорять про складний світ почуттів сучасника, оспівують любов і дружбу, звертаються до потаємних струн в серцях слухачів, особливо молоді. Їй в дар вони і приносять цей новий пісенник. Ці видання стануть корисними як для професійних, так і для самодіяльних митців, будуть цікавими для широкого кола любителів лірично-естрадної пісні.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: