ПРОКУРАТУРА ПОВІДОМЛЯЄ

25 ноября 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №47 (1078)

КОЛИШНІЙ ВИЯВИВСЯ ГВАЛТІВНИКОМ

Сумська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво в кримінальній справі за фактом насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом та умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу побоїв.

На минулому тижні в четвер близько пів на десяту вечора 24-річна дівчина, повертаючись із магазину, поблизу одного з житлових будинків зустріла свого 39-річного колишнього співмешканця. Зі слів потерпілої, чоловік, помешкання якого знаходилося поруч, із застосуванням фізичної сили затягнув її до своєї квартири та зґвалтував неприродним способом.

Наступного дня потерпіла звернулася до поліції та повідомила про наругу над нею. Правоохоронці одразу ж навідалися до кривдника, проте на за
конну вимогу працівників поліції пояснити, чому він напав на потерпілу, чоловік почав чинити опір та наніс оперуповноваженому Сумського відділу поліції удар кулаком правої руки в область грудної клітки.

За повідомленням прокурора Сумської місцевої прокуратури Бориса Рекуненка, на даний час вручено повідомлення про підозру в умисному заподіянні працівникові правоохоронного органу побоїв у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків та в насильницькому задоволенні статевої пристрасті неприродним шляхом. Підозрюваному загрожує до п’яти років позбавлення волі.

ВИНАХІДЛИВИЙ РЕЦИДИВІСТ ЗНОВУ ЗА ГРАТАМИ

Сумською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 40-річного раніше неодноразово судимого жителя обласного центру.

Чоловік, який 15 років свого життя провів у місцях позбавлення волі, обвинувачується в шахрайстві, крадіжці, грабежі та розбійному нападі.

В Сумах підприємець, який займався встановленням та реалізацією пам’ятників, найняв на роботу працівника з цікавим послужним списком. Роботодавець ні сном ні духом не відав, що один з його підлеглих 15 років свого життя провів у місцях позбавлення волі. Але як відомо горбатого могила справить, тому колишній зек винайшов нехитру схему збагачення: без відома керівника приймав у громадян замовлення на виготовлення та встановлення пам’ятників, при цьому роботу не виконував. Таким чином чоловік ошукав 12 осіб на суму близько 40 тис. грн. Шкода людей, які й так в жалобі та ще й постраждали від рук працівника-злочинця ритуальної служби.

Але цього шахраю виявилося замало, й він викрав з квартири, яку винаймав, всю побутову техніку. Зрозуміло, що й квартиру злочинець винаймав неофіційно. Крім того винахідливий рецидивіст знайомився з чоловіками, входив до них у довіру, а після спільного розпиття спиртних напоїв, наносячи новим знайомим декілька ударів по голові, відбирав у них цінні речі.

Злочинець умудрився вчинити 19 епізодів злочинної діяльності – саме стільки афер нарахували під час слідства правоохоронці. Рішення суду чоловік чекає в слідчому ізоляторі. Рецидивісту загрожує позбавлення волі на строк до 7 років.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: