ДЕНЬ ПЕРЕДПЛАТНИКА: НЕРОЗЛУЧНІ З “РОКСОЛАНОЮ”

26 ноября 2016 | БЛОГИ | Нет комментариев | №47 (1078)

ЧИТАЧІ “РОКСОЛАНИ” ПРОДОВЖУЮТЬ ДІЛИТИСЯ СВОЇМ ВРАЖЕННЯМ ВІД УЛЮБЛЕНОЇ ГАЗЕТИ, ЯКА ЗАВЖДИ З НИМИ.

Стало гарною традицією надавати чудову можливість нашим читачам оформлювати річну передплату у святковій атмосфері: з музикою, гарячим чаєм та солодощами, з призами та душевними ромовами. Клуб поціновувачів газети «Роксолана-Максі» зростає з кожним днем. Наші читачі поспішають передплатити улюблену газету, аби в наступному році щотижня отримувати порцію корисної інформації, гарного настрою та позитиву.

Марина Середа з Владиславом Антоновим

Марина з Владиславом мешкають в м. Гуляйполе, Запорізької області, де й познайомилися. Але приїхали закохані до Охтирки, аби провідати бабусю Марини Надію Миколаївну Шабанець та заодно подарувати бабусі річну передплату на «Роксолану».

Марія Бондаренко

Марія Василівна раніше заробляла на хліб працюючи швачкою на фабриці. Зараз жінка вже на пенсії і не уявляє свого життя без «Роксолани». «Коли відкриваю газету в першу чергу читаю місцеві новини, життєві історії та розповіді про кохання. Часто в нагоді ставали оголошення – вже не одну річ продала завдяки газеті. Дякую за те, що Ви є і даруєте щотижневу радість потримати свіжий номер в руках”.

Віра Токар з онучкою Альоною

За 35 років роботи в УБР Віра Семенівна пройшла трудовий шлях від оператора до бухгалтера. Вийшовши на заслужений відпочинок, вільний час проводить за перечитуванням газети. Чоловік Іван Петрович полюбляє розгадувати кросворди, почитати місцеві новини. Потім в сімейному колі обговорюють події минулого тижня. Онучка Альона переглядає кольорові сторінки, а у захваті дівчина від дитячої сторінки «Роксоланушка».

Любов Вівдич

Любов Іванівна більше 30 років віддала малярству. Зараз жінка вже на пенсії. Але зв’язок з суспільно-економічним життям міста та району вона не втрачає, бо кожного четверга в її поштову скриню листоноша вкидає довгоочікувану «Роксолану». «Вдихаючи неповторний аромат свіжої газети я, в передчутті отримання великого обсягу корисних новин, перечитування любовних та життєвих історій, занурююся в інформаційний світ «Роксолани».

Тетяна Татарова

Тетяна Володимирівна вже протягом тривалого часу живе та працює в Росії. Але часто приїздить на Україну, щоб навідати родичів, які мешкають в с. Климентове. “Коли потрапляю до Охтирки, то обов’язково в першу чергу купую «Роксолану», аби дізнатися, що сталося в місті за час моєї відсутності. Моя родичка Наталія Семенівна купує улюблену газету в магазині. Проте цього разу я вирішила зробити їй приємний сюрприз і виписати газету на 2017 рік, щоб вона не переймалася, де купити свіжий номер. Отримала відро у подарунок та ще й картку передплатника на розміщення оголошень – дрібничка, але приємно”.

Василь Демиденко та Ольга Юркевич

Василь Демиденко вже й пригадати не може, скільки років нерозлучний з «Роксоланою». Знає одне, вже тривалий час він з нетерпінням чекає на поштарку, аби отримати свою порцію свіжих та об’єктивних новин. Василь Іванович бажає улюбленій газеті критичних матеріалів та гострого пера журналістам, бо нашу владу є за що покритикувати, – стверджує читач.

Ольга Юркевич довгий час пропрацювала радіомонтажником на заводі «Промзв`язок». Виписує жінка газету вже четвертий рік і приходить саме на День передплатника. “Всі статті в газеті дуже цікаві та корисні. Дивуюся, де Ви стільки потрібної інформації знаходите? Коли вдома розтоплюємо піч, то газету жалко, рука не піднімається її спалити. Лише стара програма йде на розтопку”.

Марія Руденко

Марія Пилипівна Руденко після смерті чоловіка має одну розрадницю – «Роксолану». Все життя вона пропрацювала вчителем початкових класів у Чернеччинській школі, виховала двох синів, тільки розлетілися вони хто куди, не часто навідуються. А газету щотижня приносить листоноша і читати її можна до наступного приходу.

Хто ще не встиг виписати газету і бажає зробити це не у відділенні поштового зв’язку, а в редакції, то чекаємо на Вас з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, а в суботу з 9:00 до 13:00. Наступний День передплатника відбудеться 10 грудня з 10:00 до 13:00 в редакції за адресою: м. Охтирка, вул. Паркова,1. Поспішайте оформити річну передплату, адже час летить так швидко. Нагадуємо, що виписати «Роксолану» на 2017 рік з обласним індексом Ви можете до 25 грудня, а з всеукраїнським – до 10 грудня.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: