ПРЯМИЙ З’ВЯЗОК

27 ноября 2016 | ПОДІЇ | 9 коммент. | №45 (1076) - №47 (1078)

30 ЛИСТОПАДА

З 12:00 ДО 13:00

в редакцiї газети «Роксолана» відбудеться «Прямий зв’язок» з начальником ВІДДІЛУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я Охтирської міської ради ОКСАНОЮ ВОЛОДИМИРІВНОЮ КОВАЛЕНКО

Надсилайте Ваші питання завчасно на електронну адресу roxolana1996@ukr.net, поштову адресу: 42700, м. Охтирка, вул. Паркова, 1 чи залишайте на нашому сайті roxolana.com.ua. Задати питання особисто Оксані Володимирівні Ви зможете в день проведення «Прямого зв’язку» за номерами: 2-47-65, 4-10-31 та (099)932-51-00.

НА ВСІ ЗАПИТАННЯ БУДУТЬ НАДАНІ ВИЧЕРПНІ ВІДПОВІДІ!

 Комментарии (9)

 

 1. Валентина Ивановна пишет:

  Последнее время разгулялся туберкулёз. То в одной, то в другой школе педагоги болели. Какая сейчас ситуация из заболеванием на туберкулёз? Дети, контактирующие с больными педагогами, не заболели?

 2. Женя пишет:

  Що з фінансуванням медицини в наступному році? Чи є надія, що грошей дадуть більше?

 3. Сашко пишет:

  Яка ситуація із захворюванням на грип? Чув, що в місті позакривали школи на карантин, чому так рано? Чи не пізно зробити ще щеплення від грипу та де роблять таку маніпуляцію, скільки коштує вакцина? Дякую. Всім здоров`я та міцних нервів.

 4. Жительница Гадяяа пишет:

  Я жительница Гадяча. Не по своей воле пришлось побывать в вашей детской больнице. УЖАС. Как можно в таких условиях лечить деток? Гнилые, вонючие, дряблые матрацы, кровати напоминают груду металла, которую давно уже пора сдать на свалку. Этот список можно продолжать и продолжать. Спросите у любой мамочки. Неужели никому нет до этого дела.? У нас население в два раза меньше чем в Ахтырке, но такого ужаса в больницах нет. Оксана Владимировна, как вы лично считаете – кто всему виной, и сможете ли вы как нибудь повлиять на наши городские власти.

 5. юрий пишет:

  жена диабетик .С 7 октября в коммунальной аптеке лежат бесплатные рецепты на таблетки диабетон и диаглизид. Когда их выдадут,?

 6. сергей пишет:

  Посмотрите в каком состоянии наша больница на ул.Фрунзе.Уже аж кричит,что нужно переезжать в новое здание возле поликлиники.Так людей лечить нельзя.Нет ничего не оборудования не условий быта.Оксана Владимировна покажите свой профессионализм и добейтесь,люди вам будут благодарны.

 7. Раиса Ивановна пишет:

  Я пенсионерка. Живу на 1400 грн. пенсії на місяць. Хворію вже років 10 на цукровий діабет. На ліки уходить більша половина пенсії. Чи є якась державна програма по допомозі таким людям як я, які ледь виживають на копійки, що платить держава. Дякую.

 8. Макс пишет:

  Що значить створення якогось первинного медичного центру? Що змыниться для народу?

 9. Леся пишет:

  Чи добудують горемичний довгобуд Охтирську ЦРЛ, на якому повідмивали гроші всі, кому не лінь? Коли саме?

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: