Футболісти не забажали вдягати ковзани

1 декабря 2016 | СПОРТ | 4 коммент. |

Футбольні фани «Нафтовика» та «Динамо» не отримали бажаної порції адреналіну, вболіваючи на заледенілих  трибунах стадіону «Нафтовик». Виною всьому стало покрите снігом футбольне поле та мороз.

Охтирка спала неспокійно в очікуванні нашестя вболівальників «Динамо» за 2008 рік. Напередодні на сайті міської ради з’явилося оголошення, в якому йшлося про те, що враховуючи неоднозначність події та негативний досвід, з метою забезпечення безпеки працівників рекомендовано керівникам підприємств, установ та організацій міста усіх форм власності змінити графік роботи в період проведення матчу. Міська рада працювала з 7 години ранку до 15:00. Деякі магазини також повісили замки на вхідні двері, аби не наражати свій крам та персонал на небезпеку.

Близько 15:00 фани потихеньку почали збиратися поблизу стадіону в очікуванні видовищ. Але за 1,5 години до матчу було прийняте рішення про його скасування. «У зв’язку з форс-мажорними обставинами, низькою температурою повітря та непридатністю футбольного поля матч «Нафтовик-Укрнафта» – «Динамо» (Київ) відмінено. Після рішення Федерації футболу буде встановлена нова дата проведення матчу. Квитки, куплені на цей матч, будуть дійсними на нову дату проведення цього матчу. Рішення Федерації футболу про дату проведення матчу буде повідомлено додатково по місцевому радіо, телебаченню, в газетах та на сайті ФК «Нафтовик-Укрнафта», – повідомляє офіційний сайт ФК «Нафтовик».

За неофіційною інформацією, футболісти «Динамо» й не збиралися виходити на поле при мінусових позначках на термометрі та за наявності снігового покриву на полі. Тоді навіщо був весь цей кіпіш?

А взагалі, останній день осені, який видався напрочуд зимним, пройшов без авралів та надзвичайних подій. Правоохоронці, в пам’яті яких ще не зітерлися події 2008 року, підготувалися на цей раз краще. По місту через кожні сотню-другу метрів стояли поліціянти, їздили містом сумські поліцейські автівки, правоохоронці перевіряли підозрілих осіб та ретельно слідкували, аби бажаючі підвищити градус настрою алкогольними напоями, не реалізували свої плани.

Автобус ФК «Динамо» разом з футболістами від’їжджає, так і не задовольнивши своїх фанів видовищною грою.

Слизьке футбольне поле цілий день очищали від снігового покриву, але для головного арбітра Ярослава Козика цього виявилося замало, тому він і не дав згоди на проведення матчу.

Олена Кириченко

 

 Комментарии (4)

 

 1. сергей пишет:

  Динамо дерьмо.

 2. Горожанин пишет:

  Сейчас играют Динамо и Ворскла – там снега по колено на поле,плюс метет – так там они бегают! ни линий, ничего не видно!

 3. Игорь пишет:

  Слава Богу,если бы ещё и весной ,”форс-мажор” с игрой случился.

 4. сергей пишет:

  Тоже мне звёзды приехали.В мировом футболе и на снегу играют,дают оранжевый мяч и всё.Это Динамо все обыгрывают,в лиге чемпионов их опустили и нефтяник опустит,не сейчас так весной.

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: