ЧИ ВИСТАЧИТЬ ПЕНСІОНЕРАМ ЗІБРАНИХ ВНЕСКІВ?

2 декабря 2016 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 2 коммент. | №48 (1079)

ВІД ТОГО, ЯК ПРАЦЮЄ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД, ЗАЛЕЖИТЬ НАСКІЛЬКИ ВЧАСНО ПРИНЕСУТЬ ПЕНСІОНЕРУ ПЕНСІЮ. ЧИ СПРАВЛЯЮТЬСЯ ЗІ СВОЇМИ ОБОВ’ЯЗКАМИ ПРАЦІВНИКИ ОХТИРСЬКОГО ОБ’ЄДНАНОГО УПРАВЛІННЯ ПФУ, РОЗПОВІВ НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ МИКОЛА МАСЛО

- Протягом 10 місяців року на рахунки Фонду надійшло 11,4 млн.грн. власних доходів, що становить 121,1% виконання планового показника (9,4 млн.грн.). Збільшення активності та купівельної спроможності на ринку операцій, що є об’єктами для збору на обов’язкове державне пенсійне страхування, вплинув на рівень виконання завдання по додаткових ставках. Зокрема, планове завдання щодо надходження коштів від додаткового збору з окремих видів господарських операцій виконано на 159,3%. Надійшло 1963 тис.грн. при плані 1232,3 тис.грн. перевиконання відбулося за рахунок значних надходжень з відчуження легкового авто (173,4%) та з купівлі- продажу нерухомого майна 9106,3).

За даними органів Державної фіскальної служби, від платників отримано 175,4 млн.грн. єдиного соціального внеску, з якого розподілено на пенсійне страхування 142,3 млн. грн. Виконання цього планового показника складає 97%.

Рівень забезпеченості власними коштами на фінансування виплат пенсій та допомоги у поточному році склав 51,6%, порівняно з відповідним періодом минулого року він зменшився на34,1%, що обумовлено змінами у пенсійному законодавстві, зокрема, зменшенням ставки ЄСВ.

Близько 19% надходжень до бюджету управління Фонду забезпечується платниками Охтирського району. Середня сума місячних надходжень від юридичних осіб складає близько 270 тис.грн. Зараз на обліку у нас перебуває 20768 одержувачів пенсій, в тому числі по Охтирському району 8034 особи. Заборгованість з виплати пенсій відсутня. Середній розмір пенсійних виплат на одного пенсіонера за місяць складає 1649,73 грн., в тому числі по району – 1542,46 грн. щомісяця приймаються заяви на призначення пенсій. У жовтні, наприклад, прийняли 54 заяви, з них 16 по району. Середній розмір пенсії нового призначення склав 2051 грн., по району – 1747,22 грн.

Ліна Меркульцева

 Комментарии (2)

 

  1. Слава пишет:

    Работаешь, пашешь, а на пенсии всё равно получишь “дулю з маком”. Не верю, в то что бы там не говорили… Реалии жизни просты. Мы лезем в Европу ч-з ж…пу народа. А народ молчит и страдает.

  2. сергей пишет:

    Процент вырос,просто пенсионеров уменьшается с каждым днём всё больше.А Масло сделал с этих показателей чуть ли не победу.С такими пенсиями скоро их некому будет платить.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: