Охтирська квашня + фото

2 декабря 2016 | ЖИТТЯ МІСТА | 25 коммент. |

Хочеться гуляти вулицями зимової Охтирки і отримувати естетичне задоволення від мальовничих пейзажів, а не щораз хвилюватися через замизкане взуття та змочені ноги і потенційну загрозу застудитися. А все через недобросовісних комунальників та підприємців, прохід до  магазинів та офісів яких покритий  брудною квашнею. Видно, що міськими тротуарами нещодавно проїхався тракторець та попрочищав стежки. Але ж в тих місцях, куди його ківш не дістає,  снігоочисні лопати підприємців і не показувалися.

Звикли наші бізнесмени кармани набивати, а про благополуччя та комфорт клієнтів не дбати. Звісно, всіх під одну гребінку мести не можна, бо є й добре вичищені тротуари. Однак керівники деяких комерційних установ спромоглися лише віничком помахати на сходах (дивіться фото нижче) і на цьому снігова епопея закінчилася.

На календарі – 2 грудня, і зима лише починає входити у свої права. Заметілі будуть чергуватися із відлигою, на зміну екстремальним -30 градусів за Цельсієм приходитиме потепління. Тому, шановні охтирчани, запасайтеся  непромокаючим взуттям, бо міським чиновникам ліньки надавити на потрібні важелі, аби змусити підприємців належним чином слідкувати за територією, що прилягає до їхніх приміщень. Метод пряника вже не спрацьовує, шановні чиновники. Тому від безглуздого виписування приписів, потрібно переходити до  більш дієвих заходів – штрафувати порушників гривнею.

ФОТО

 

 Комментарии (25)

 

 1. Горожанин пишет:

  Что это нытики притихли?завтра же мороз будет, гололед предвидится, вангую- завтра будет бомбить таких как Сергей- мне не посыпали песочком дорогу!

 2. Игорь пишет:

  444,а действительно пить брось и улицу свою уберёшь,а то все “сливорезы” хотят,что бы за них ,всё переделали.

 3. Игорь пишет:

  Действительно ,все алкаши ,хотят,что бы за них ,кто то ,что то сделал…

 4. прохожий пишет:

  Интересный диалог,”три четвертушки” заступается за “бухенвальд” нашего города?

 5. Игорь пишет:

  А , то тебе “умному” за пойлом некогда , даже переулок свой почистить?

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: