АНКЕТА ПРУСТА ДЛЯ ПРОКУРОРІВ

3 декабря 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №48 (1079)

1 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ПРОКУРАТУРИ

«Роксолана» напередодні професійного свята вирішила завітати до охтирських прокурорів та задати питання з відомої на весь світ анкети французького письменника Марселя Пруста, аби наші читачі змогли познайомитися з гарантами права в неформальній обстановці.

ВАШ УЛЮБЛЕНИЙ ПИСЬМЕННИК

Керівник Охтирської місцевої прокуратури Юлія Слабунова:

- Обожнюю англійську класику, проте часу на читання книжок катастрофічно не вистачає. Але нещодавно, перебуваючи на лікарняному, я прочитала книгу Вільяма Сомерсета Моема «Тягар пристрастей людських». Раджу ознайомитися з цим дуже повчальним романом матерям, в яких підростають сини. Адже в книзі досить детально та в доступній формі розповідається про ті метаморфози, які відбуваються в душі та з тілом чоловіка з моменту його народження й до періоду зрілості.

Користуючись нагодою, хочу привітати своїх колег зі святом та побажати їм мужності, здоров’я, мирного неба. Я вдячна за роботу найвідданішому, професійному, молодому, проте ефективному та амбітному колективу Охтирської місцевої прокуратури.

В ЯКІЙ КРАЇНІ ВАМ ХОТІЛОСЬ БИ ЖИТИ?

Перший заступник прокурора Олександр Плескач:

- У Великобританії чи Фінляндії. Ці країни приваблюють економічною стабільністю, високими зарплатами та якісно іншим рівнем життя. Я обожнюю зимові види спорту, полювання та рибалку, походи в лазню, тому фінська культура мені близька по духу.

ЯКИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ ГЕРОЙ ВАМ НАЙБІЛЬШЕ ДО ВПОДОБИ?

Прокурор Людмила Хащина:

- Не дивуйтеся, але нещодавно я прочитала книгу «Тисяча і одна ніч»: дружина перського царя Шехерезада стала моїм улюбленим літературним героєм. Цій жінці притаманні гострий розум, кмітливість та врода. Світ казок допомагає мені відволік тися від повсякденної жорстокості.

УЛЮБЛЕНА СТРАВА

Заступник прокурора Володимир Шилов:

- Найбільше за все я люблю шашлик з томатним соком. Віддаю перевагу яловичині, а ось від солодкого утримуюся півроку, щоб залишатися в гарній фізичній формі.

ЯКЕ ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ ЗАНЯТТЯ?

Прокурор Сергій Жмурко:

- Розведення вівчарок. Мій вірний пес Оденс, якого колеги жартома називають Кодексом, мандрував зі мною, коли я переїжджав по роботі, по Тростянцю, Бурині, Білопіллю. За часів роботи в Конотопській прокуратурі, я разом з кінологічним клубом «Конкордія» організував гурток «Юний кінолог». Ще колеги додають, що Сергій дзвінко співає та душевно грає на баяні.

УЛЮБЛЕНИЙ КОЛІР ТА КВІТКА

Прокурор Тетяна Федченко:

- На синє небо чи спокійне водяне плесо я можу дивитися безкінечно, адже сині відтінки завжди позитивно впливали на мій емоційний стан. А щодо квітів, то обожнюю не екзотичні орхідеї чи гібридні троянди, а звичайні польові ромашки.

ВАШ УЛЮБЛЕНИЙ КОМПОЗИТОР

Прокурор Дмитро Заяц:

- Отримую справжнє естетичне задоволення від прослуховування безсмертних композицій Антоніо Вівальді та Петра Чайковського. Композиції «Пори року» та «Пролісок» часто лунають з навушників мого мобільного телефону. Подобаються пісні у виконанні групи «Океан Ельзи» та Світлани Лободи.

СПРАВА ДЛЯ ДУШІ

Прокурор Віталій Пирогов:

- Не уявляю свого життя без мисливства. Для цього маю усі необхідні дозвільні документи, офіційно зареєстровані дві мисливські рушниці. Найбільша здобич, яку вдалося вполювати – дикий кабан, вагою до 150 кілограм.

ЯКІ ЯКОСТІ ВИ ЦІНУЄТЕ В ЧОЛОВІКАХ?

Прокурор Альона Єжаченко:

- Почуття гумору, доброта, щедрість, розум. І всі ці якості притаманні двом найдорожчим у моєму житті чоловікам: тату Олександру Павловичу та чоловіку Сергію.

ВАШ ДЕВІЗ

Прокурор Андрій Кісельчук:

- Per aspera ad astra, що в перекладі з латині означає «через терни до зірок». Цим керуюся в роботі прокурора.

Спілкувалася Олена Кириченко

 

 Добавить комментарий

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: