День сподівань та надій

6 декабря 2016 | ПОДІЇ | Нет комментариев |

Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед особами з обмеженими фізичними можливостями, що потребують захисту та підтримки. Це день, коли реально стає можливим ще раз звернути увагу на життєві потреби тих, хто поряд з нами, є частинкою нашого суспільства, хто так потребує від нас теплого слова, дружньої підтримки…

До Міжнародного дня інвалідів в комунальній установі «Охтирський міський територіальний центр соціального обслуговування населення» для осіб з обмеженими фізичними можливостями проведено «день відкритих дверей » під назвою «Доброта і милосердя єднає серця» за участю депутата Охтирської міської ради Яновського В’ячеслава Віталійовича. Він звернувся до присутніх зі словами підтримки та вручив подарунок – солодощі до чаювань, які щоденно відбуваються в територіальному центрі.

Після урочистої частини присутні переглянули театральну виставу «Катеринине щастя», підготовлену учасниками театрального колективу установи «Едельвейс». Від душі посміялися над кумедними героями гумористичних мініатюр, зіграних учасниками інтеграційного клубу «Сильні духом».

На заходах організовано перегляд виставки виробів декоративно – прикладного мистецтва осіб з функціональними обмеженнями.

Працівники установи пригостили присутніх благодійним обідом, який приготували завдяки допомозі наших постійних спонсорів.

Територіальний центр переймається буденними проблемами осіб цієї категорії не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року, не забуваючи про те, що поруч з нами живуть громадяни, які чекають допомоги. 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: