СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

7 декабря 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №49 (1080)

… СІЛЬСЬКІ ЛІКАРНІ ОТРИМАЛИ ОБЛАДНАННЯ

Нові стоматологічні крісла із стамотологічною бормашиною в комплекті отримали Грунська та Хухрянська сільські дільничні лікарні, апарати для УВЧ терапії надійшли до Чернеччинської та Малопавлівської АЗПСМ, Грунської та Комишанської СДЛ, стерилізатор повітряний – до Сонячненської АЗПСМ. У 2016 році в Охтирському районі за напрямком «Охорона здоров’я» реалізовано два мікропроекти ПРООН, проведені капітальні та поточні ремонти закладів, проведені заходи з енергозбереження, придбано лікувально-діагностичне обладнання та здійснено забезпечення медичними препаратами та пальним для автомобілів медичної допомоги.

… ГАЗОВІ РАХУНКИ НЕ ПОСПІШАЮТЬ ОПЛАЧУВАТИ

Ситуація з оплатою українцями спожитого газу складна по всій Україні, але особливо – у Сумській області, де зафіксовано найгірші показники. За листопад жителі Сумщини сплатили газові платежі всього на 23%. Наскільки ситуація є катастрофічною, показує порівняння з показниками минулого року, коли рівень оплати газу складав 70%, залишаючись при цьому одним з останніх в Україні. За даними «Сумигаззбуту», заборгованість споживачів, які не оформили субсидію, склав майже 50 млн.грн. З цієї причини газовщики уже масово відключають споживачів від газопостачання, відрізаючи і заварюючи трубу подачі газу в будинок.

… КВАРТАЛЬНИХ ПРЕМІЮВАЛИ НА 50 ТИСЯЧ

Напередодні Дня місцевого самоврядування міський голова нагородив грамотами 38 представників міського самоврядування. В місті працює 15 квартальних комітетів, де завдяки самоорганізації населення вирішується велика кількість проблемних питань, що турбують мешканців, які проживають на визначеній території міста. Крім того, усі 15 голів квартальних комітетів та більшість їх членів отримали матеріальну винагороду від міської ради у сумі від 550 до 700 гривень . Всього на заохочення діяльності квартальних комітетів витрачено з міського бюджету 56 тисяч 400 грн.

… У БУГРУВАТОМУ ВІДКРИЛИ НОВУ СВЕРДЛОВИНУ

ПАТ «Укрнафта» завершило буріння нафтової свердловини №535 глибиною 3 488 метрів на Бугруватському родовищі в Охтирському районі. Введення її в експлуатацію очікується у першій половині грудня, повідомляє прес-служба компанії. Також відзначається, що у 2016 році «Укрнафта» планувала ввести в експлуатацію 4 нових свердловини, проте через критичну нестачу фінансових ресерсів цей план не був реалізованим. У нинішньому році обсяги буріння скорочені на 89% у порівнянні з показником 2010 року. За прогнозами ПАТ «Укрнафта» у 2017 році компанія очікує скорочення видобутку нафти на 15%.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: