Екскурсія до краєзнавчого музею

12 декабря 2016 | КУЛЬТУРА | Нет комментариев |

Шостого грудня 2016 року учні Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №6 разом з класним керівником Лишенко І.М. та Нікандровою Л.Г. відвідали Охтирський міський краєзнавчий музей.

В експозиції музею була представлена виставка предметів скіфської культури з Більського городища та презентовано історичний фільм “Скіфія. Царство Курганів.”

З нагоди Дня Збройних Сил України, з метою виховання в учнів почуття патріотизму також було переглянуто ролик «Збройні сили України», історія військових формувань і військових дій на території України – від кам’яного століття до сьогодення. Серед експонатів – зброя, посуд, форма, документи і фотографії, прапори, нагороди присвячених боротьбі українського народу за волю та гідність. Постійно діюча експозиція має величезне значення для тих, хто жив під час війни, а також для нинішніх і прийдешніх поколінь. Саме Україна найбільше постраждала під час Другої світової війни, і про це потрібно знати всім, аби такий драматичний і трагічний час ніколи не повторився в історії людства. Крім військової стратегії війни, експозиція відтворює повсякденне життя і цивільних осіб, і військовослужбовців. Це має важливе значення, особливо для молодих людей, оскільки ми все ще живемо у світі, де війни досі не заборонені і продовжуються.

Ми щиро вдячні Людмилі Володимирівні Міщенко за запрошення відвідати музей і надзвичайно вражені тією титанічною роботою, яку проводять працівники музею. Усього найкращого у вашій подальшій роботі, також дякуємо Людмилі Іванівні Абаровській за цікаву екскурсію по музею.

Вчитель Охтирської загальноосвітньої

школи І-ІІ ступенів №6

Лишенко І.М.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: