ДЕНЬ ПЕРЕДПЛАТНИКА

16 декабря 2016 | БЛОГИ | Нет комментариев | №50 (1081)

10 грудня в редакції “Роксолани” відбувся заключний День передплатника. Не зважаючи на сльту та дощ, що накрапав весь день, читачі поспішаючи на свято , аби встигнути передплатити улюблену газету на 2017 рік в затишній атмосфері за чашкою ароматної кави.

Микола Олександрович Луценко оформив аж п’ять річних комплектів газети.

- Коли родичі та друзі дізналися про мої наміри виписати «Роксолану» на 2017 рік, то попросили заодно і їм оформити підписку. Тому й отримав вп’ятеро більше подарунків: відер, карток «Клубу передплатників» та лотерейних призів.

Надія Петрівна Череда разом з чоловіком Іваном Андрійовичем

Подружжя Череди раніше виписувало газету на пошті, але вже чотири роки поспіль забезпечують себе порцією новин та позитиву на весь рік саме в редакції.

- Рецепти, господарські секрети завжди стають в нагоді, – розповідає Надія Петрівна. – А інформація зі сторінки «Події» хвилює, бо з кожним роком рівень злочинності зростає. По засіданнях міської ради ми з чоловіком не ходимо. Проте в курсі справ, бо в «Роксолані» про все прочитаємо».

Олександр Миколайович Старков з онуком Германом

- П’ятий рік поспіль приходжу до редакції саме в День передплатника запроханням дружини Наталії, щоб гарантовано щотижня отримувати в наступному році свіжий випуск газети. Від Вашого видання враження самі найкращі, тому й перечитую газету від кірки до кірки. В нашому регіоні «Роксолана» безсумнівно лідирує за багатьма критеріями: лише у Вас чотири кольорові сторінки, повна телепрограма, багато оголошень та «найгостріші» матеріали.

Людмила Олексіївна Касьяненко разом з онучкою Альоною

- Виписую газету більше 15 років. Щотижня читати «Роксолану» – це у нас сімейне. Моя онучка у захваті від дитячої сторінки. Альонка обожнює розгадувати ребуси, долати лабіринти та шукати відмінності. А мені до вподоби гороскопи, історії про кохання, кримінальні новини, рецепти – читаю від першої до останньої сторінки. Бажаю редакції творчого натхнення та збільшення кола читачів в геометричній прогресії».

Рита Саркісовна Юрко

Рита Саркісовна більше 30 років свого життя присвятила вихованню підростаючого покоління, працюючи вчителем початкових класів.

- “Роксолану” ви- писала для своїх сватів. Читаємо газету всією дружньою родиною. Любимо її за повну та актуальну добірку новин. Завдяки цьому можна спрогнозувати, чим житиме місто завтра та в наступному році.

Спілкувалася Олена Кириченко

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: