НАРОДЖЕНІ В РІК ПІВНЯ

18 декабря 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №50 (1081)

“РОКСОЛАНА” ВИРІШИЛА ПОЦІКАВАТИСЯ: ЯКИЙ ХАРАКТЕР У ОХТИРЧАН, ЯКІ НАРОДИЛИСЯ В РІК ПІВНЯ ПО СХІДНОМУ ГОРОСКОПУ, І ЩО ДАВ ЇМ ЦЕЙ ЯСКРАВИЙ ПОКРОВИТЕЛЬ?

Завідуюча Охтирським дошкільним навчальним закладом (ясла-садок) «Казка» Олена Володимирівна Горобець

ОПТИМІСТКА ТА МРІЙНИЦЯ ОЛЕНА ГОРОБЕЦЬ

- Якості, властиві символу 2017 року Півню, які властиві й мені – точність, організованість і рішучість, ефективність в роботі, вміння добиватися цілей, величезна кількість енергії і готовність повністю присвятити себе улюбленій справі. Ці риси характеру допомагають мені, як керівнику великого і дружнього колективу, організовувати необхідні позитивні умови роботи для колег, створювати комфорт та затишок для наших маленьких вихованців, справлятися з буденними проблемами.

Я знаю, що людям, які народилися в рік Вогняного Півня, до вподоби яскравість, а також вони мають добре розвинений естетичний смак. Я ж користуюся девізом: якщо в усьому шукати красу, то вдача не обійде Вас стороною. А червоний колір – колір оновлення та відродження, надійний оберег від негативу. Тому 2017 рік треба використовувати для духовного розвитку та здійснення омріяного. Всім процвітання та добробуту в Новому році!

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: