НОВИНИ

22 декабря 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №51 (1082)

НОВІ ПОДРОБИЦІ З ПРИВАТБАНКУ

Банкіри пояснили, якими є сьогоднішні особливості роботи “Приватбанку” Приватбанк у вівторок обслуговує юридичних осіб у межах сум залишків на рахунках станом на 19 грудня. Про це Українським Новинам повідомив представник прес-служби банку.

Так, з 20 грудня всі операції, включаючи раніше припинені, за рахунками і картками корпоративних клієнтів Приватбанку обслуговуються у такому режимі: проведення видаткових операцій з рахунків і карток допускається в межах сум, що не перевищують залишок на цих рахунках станом на ранок 19 грудня; всі кредитні ліміти на рахунках, овердрафти, ліміти гарантованих платежів і бізнес-розстрочки обнулені або знижені до рівня заборгованості (при її наявності) – всі прибуткові операції обслуговуються без обмежень. Наприклад, залишок на рахунку станом на ранок 19 грудня становив 100 тис. гривень. Ця сума стає “незнижуваним залишком”. Допустимо, із цього моменту на рахунок надходили вхідні платежі (від контрагентів, відшкодування за еквайрінгом, виторг тощо) на загальну суму 50 тис. гривень і залишок тепер становить 150 тис. гривень. Відповідно, тільки ці 50 тис. гривень можна використовувати для проведення платежів або витрачати за допомогою картки. Такий режим обслуговування корпоративних клієнтів є тимчасовим до початку роботи нового правління банку.

МІСТОБУДІВНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ВПОРЯДКОВУЄТЬСЯ

Виготовлено цифрові плани масштабу 1:2000 в системі координат УСК-2000 на села Велике Озеро, Залужани, Козятин, Пристань та на територію, обмежену вулицями Слобідською та Гончарною, пров. Миру та Кобилянської, озером Чикалове у Охтирка.

Наявність цієї документації дає можливість розробити генеральні плани зазначених територій та подальше відведення земельних ділянок громадянам для містобудівних потреб.

ВУЛИЦІ ОХТИРКИ – НЕ ЩИТ ДЛЯ РЕКЛАМИ

Відділ містобудування та архітектури продовжує роботу з інвентаризації та демонтажу рекламних засобів, що встановлені на території міста без дозволу по вул. Незалежності та пров. Ярославського.

Рекламні засоби в м. Охтирка розміщуються відповідно до Правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених рішенням міської ради від 27.06.2015 та Концепції розміщення зовнішньої реклами в м. Охтирка, затвердженої рішенням міської ради від 18.12.2012. Наприкінці червня під час проведення інвентаризації рекламних засобів було виявлено рекламні засоби, на розміщення яких у власників відсутні відповідні дозволи. Їх власникам надано приписи про усунення порушень з проханням усунути зазначені у цьому приписі порушення, відповідно до п.11.3 р.11 Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Охтирка. В разі невиконання приписів відділу містобудування та архітектури, дане питання буде внесено на розгляд Комісії з питань розміщення зовнішньої реклами в м. Охтирка та на розгляд виконавчого комітету Охтирської міської ради, щодо демонтажу рекламних засобів, які встановлено без відповідних дозволів.

Працівниками відділу містобудування та архітектури, власникам рекламних засобів роз’яснена процедура узаконення рекламних засобів та надано перелік документів.

СТАН ДОРІГ ПІД КОНТРОЛЕМ

Шляховики області продовжують нести трудову вахту на дорогах області. Погода щодня вносить свої корективи: то сипле снігом, який переходить у дощ, то приморожує.

Забезпечуючи безперебійний та безпечний рух автомобільного сполучення, працівники всіх підрядних організацій ДП «Сумський облавтодор» продовжують працювати у посиленому режимі. За минулу добу було задіяно 28 одиниць спецтехніки і 32 працівника дорожніх служб, використано 789 тонн піщано-соляної суміші і 20 тонн технічної солі. Повідомлень про дорожньо-транспортні пригоди і надзвичайні ситуації на шляхах області не надходило.

На випадок непередбачуваних ситуацій під час руху автодорогами Сумщини в області діють 50 пунктів обігріву.

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації цілодобово працює гаряча лінія Служби автомобільних доріг за телефоном 050-307-56-92.

СКАРГУ НА “УКРЗАЛІЗНИЦЮ” МОЖНА НАПИСАТИ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

На сайті Укрзалізниці запрацювала електронна форма звернень стосовно зауважень щодо сервісу та боротьби з корупцією. Відтепер про такі явища можна повідомити не лише на гарячі лінії, а й в електронній формі, зазначають в Укрзалізниці.

Заповнити електронну форму користувачі можуть досить легко: потрібно з меню вибрати, чого саме стосується звернення: пасажирських, приміських послуг чи антикорупції. Заявнику необхідно зазначити ім’я, електронну адресу, тему повідомлення та сформулювати його зміст. Для того, щоб детально розглянути звернення, зміст повідомлення має бути конкретним, із зазначенням дати, місця, номера поїзда, вагону, сполучення та інших подробиць. Це дасть можливість залізничникам ґрунтовно проаналізувати ситуацію та своєчасно зреагувати на негативні випадки.

ПЕРЕМОГУ ТРАМПА ПІДТВЕРДИЛО ГОЛОСУВАННЯ ВИБІРНИКІВ

Підсумки гол осування к олегії вибірників у США підтвердили перемогу мільярдера Дональда Трампа на виборах президента, пише РБК-Україна. За останніми даними, після голосування в Техасі число виборців, які підтримали Трампа, досягло 304, притому що для перемоги необхідно 270 голосів. На рахунку колишньої суперниці республіканця Хілларі Клінтон – 169 голосів. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в США 19 грудня, відбудеться голосування вибірників з 50 штатів і округу Колумбія, які проголосують за кандидатів на посаду глави держави.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: