ДЕНЬ ПЕРЕДПЛАТНИКА

24 декабря 2016 | БЛОГИ | Нет комментариев | №51 (1082)

В редакції «Роксолани» відбувся заключний День передплатника. Незважаючи на сльоту та дощ, що накрапав весь день, читачі поспішали на свято, аби встигнути передплатити улюблену газету на 2017 рік в затишній атмосфері за чашкою ароматної кави. . Всі гості в один голос стверджували, що подібні свята проходять лише в «Роксолані». Тут вислухають, подарують відро, картку передплатника з 20 гривнями на рахунку, нададуть можливість виграти корисний та цікавий приз в безпрограшній лотереї.

Для тих, хто ще не встиг передплатити «Роксолану» нагадуємо, що часу на реалізацію задуманого залишилося зовсім небагато, адже річна передплата завершується 25 грудня. Після цього Ви зможете виписати газету лише на 11 місяців чи менше. Ми цінуємо Ваш час та гроші, тому друкуємо лише найсвіжіші новини, найактуальніші зміни в законодавстві, поради експертів, інформацію із засідань міської, районної та обласної рад – одним словом все, що допоможе Вам приймати виважені рішення, спрогнозувати завтрашній день та події наступного року. І це все менше ніж за одну гривню. Адже ми порахували, що вартість річної передплатити обходиться нашим читачам всього 85 копійок в день.

Для дорогих читачів передплата була, є і буде дешевшою!

Вчитель початкових класів школи № 1 Тетяна Жовнер нерозлучна з «Роксоланою» більше 10 років:

- Раніше купувала газету в роздрібній мережі, а останні три роки виписую в редакції. Разом з онуком Артемчиком приходимо на свято передплатників. Молодці, що не забуваєте про своїх читачів і влаштовуєте їм такі чудові свята.

Однокласниці Лідія Мандрика та Катруся Хлиніна навчаються в 11 школі в 5 класі. Незважаючи на свій досить юний вік, дівчата майже самостійно (з допомогою брата) передплатили «Роксолану» на рік. Вдосталь наласувавшись цукерками, печивом та фруктами, дівчата почали з азартом грати в лотерею. І малечі щастило, бо виграли майже всі новорічні прикраси на ялинку, які розігрувалися в цей день.

- Дуже любимо «Роксолану». Звісно, серйозних новин не читаємо поки що, а ось «Роксоланушку» та святкові фоторепортажі з дитячих свят роздивляємося із превеликим задоволенням.

Наша постійна читачка, завідуюча інфекційним відділенням Охтирської ЦРЛ Тетяна Яремчук щорічно виписує газету саме в редакції. В лотереї жінка виграла пральний порошок та декоративну ялинку, яка стане родзинкою в новорічному оформленні домівки.

Анатолій Іванович Скляр, пенсіонер:

“Як познайомився з «Роксоланою» 10 років  тому, так до сих пір і дружу. Вона для мене найкраща подруга та порадниця. Живу разом із сином Віталієм – вдвох холостякуємо. Тому, як щось хочеться смачненьке приготувати чи  змайструвати потрібну для господарства річ, вичитуємо в газеті. Зараз зимовими вечорами так приємно скоротати час із «Роксоланою».

Катерина Володимирівна Бублик працює сестрою-господаркою в інфекційному відділенні Охтирської ЦРЛ:

- Читаю «Роксолану» понад 15 років. Так склалося, що завчасно  пішли з життя близькі мені люди: чоловік та брат. Постійно у Вашій газеті замовляю некрологи, щоб родичі та знайомі пом’янули дорогих серцю людей. Коли приношу «Роксолану» на роботу, то весь наш дружній колектив інфекційного відділення перечитує. А згодом обговорюємо свіжі новини.  Бажаю, щоб така корисна газета радувала своїх читачів ще довгі-довгі роки.

Спілкувалася Олена Кириченко

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: