КРУГЛИЙ СТІЛ ЗА РІЧНИМИ ПІДСУМКАМИ ПРОЕКТУ “ЗАКОН-ПОНАД УСЕ”

27 декабря 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев |

В ОХТИРСЬКОМУ МІСЦЕВОМУ ЦЕНТРІ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ ЗА РІЧНИМИ ПІДСУМКАМИ РЕАЛІЗАЦІЇ СПІЛЬНОГО ПРОЕКТУ “ЗАКОН-ПОНАД УСЕ” З ЮНИМИ НАУКОВЦЯМИ ОМЦПО-МАН

Співпраця Охтирського МЦПО-МАН, Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3 з Охтирським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги триває вже понад рік.

Наприкінці листопада 2016 року юними науковцями проведено анкетування мешканців Охтирщини, що стосувалося обізнаності громадян про діяльність Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Про це йшлося 23.12.2016 року на брифінзі: «Рівень обізнаності громадян про Охтирський МЦ з надання БВПД за 2016 рік».

У заході узяли участь директор Охтирського місцевого центру з надання БВПД Козир Тамара Олександрівна, адвокат центру Розторгуєва Валентина Борисівна, фахівці Кравченко Микола Миколайович, Грабар Валерій Петрович, в.о.директора ОМЦПО-МАН Попова Ганна Олексіївна, методист дослідницько-експериментального напряму ОМЦПО-МАН Литовченко Ольга Олександрівна, вихованці наукових гуртків  ОМЦПО-МАН – учні Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Гармаш Ірина, Хацько Валерія, Яременко Тетяна, кореспондент газети «Прапор перемоги» Яковенко Сергій Миколайович.

Козир Т.О. вручила грамоту за високий рівень професіоналізму Розторгуєвій В.Б. в адвокацькій діяльності при системі БВПД та донесла до відома присутніх інформацію щодо розширення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги, відповідно до внесених змін до Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Кравченко М.М. розповів про підсумки роботи Охтирського МЦ з надання БВПД та навів найбільш типові звернення громадян у правовій площині. Також висвітлив про аспекти своєї роботи «новоутвореного» відділу представництва Грабар В.П. він повідомив присутнім скільки доручень видано та навів приклади представлення інтересів особи у суді.

Розторгуєва В.Б. поділилася з юними науковцями прикладами  з практики своєї роботи в установі, надала практичні поради та запросила до співпраці молодь.

В.о. директора ОМЦПО-МАН Попова Г.О. розповіла про участь вихованців закладу у заходах в рамках Всесвітнього тижня права, наголосивши, що саме такий досвід підвищить рівень правової свідомості та обізнаності населення.

Методист ОМЦПО-МАН Литовченко О.О. розповіла про анкетування мешканців Охтирщини та про перспективи залучення до участі у проекті учнів закладів Охтирського району, які є членами Сумського територіального відділення МАН України.

Юні науковці ОМЦПО-МАН, учениці Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст..№ 3 Гармаш Ірина, Хацько Валерія та Яременко Тетяна презентували спільний проект «Закон – понад усе» та свої дослідницькі роботи: «Правове забезпечення надання безоплатної правової допомоги. Порівняльно-правовий аспект», «Діяльність Охтирського МЦ з надання БВПД», «Розвиток вторинної правової допомоги в Україні».

Наприкінець зустрічі директор Охтирського місцево центру з НБВПД Козир Т.М. підвела підсумки  тісної співпраці закладів освіти та центру і побажала юним науковцям успіхів у І та ІІ етапах Всеукраїнського  конкурсу науково-дослідницьких та пошукових робіт учнів-членів МАН України.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: