НОВИНИ

28 декабря 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №52 (1083)

ДЕ ЗАЛИШАТЬ УБР?

ПАТ «Укрнафта» має намір розглянути питання про створення об’єднаного управління бурових робіт на базі нинішніх трьох – Охтирського, Прилуцького і Прикарпатського. Головний офіс планується залишити у Івано-Франківської області, де ведеться найменший по компанії видобуток нафти і газу. Профком і колектив Охтирського УБР звернувся до керівництва «Укрнафти» і Кабінету Міністрів з проханням залишити головне управління в Охтирці і об’єднати навколо нього решту аналогічних колективів компанії. «Це економічно доцільніше, тому депутати міськради підтримали звернення і сподіваємося, що у верхах почують наш голос», – сказав міський голова Ігор АЛЄКСЄЄВ. Тільки у цьому році через скорочення обсягів виробництва, а відтак і фонду оплати праці Охтирського УБР бюджет Охтирки недоотримав 300 тис.грн. Припинення робіт по спорудженню та експлуатації свердловин є реальною загрозою зупинки НГВУ «Охтирканафтогаз», на якому працюють більше 3 тисяч чоловік. Обласні парламентарі теж підтримали аналогічний депутатський запит свого колеги Юрія Меєровича за зверненням працівників Охтирського УБР.

ПЕРЕПЛАТУ ЗА СМІТТЯ ЗАРАХУЮТЬ В АВАНС

За пропозицією міського голови, враховуючи суспільний резонанс у місті, до порядку денного засідання виконкому міськради було внесено питання щодо змін та доповнень у рішення виконавчого комітету від 17.08.2016 “Про встановлення ДП “Верп” ТОВ “Водоторгприлад” тарифів на послуги з вивезення та захоронення твердих, великогабаритних та ремонтних побутових відходів для населення, бюджетних установ та інших споживачів міста”. Враховуючи роботу тимчасової комісії по вивченню питання обгрунтованості прийнятих тарифів та відповідне доручення міськради разом і зверненням до вищих органів влади щодо мораторію на підвищення тарифів на комунальні послуги та, маючи результатом те, що жодних порушень у формуванні складової тарифу виявлено не було, члени виконавчого комітету проголосували за внесення змін до зазначеного рішення, де у пункті 2 зазначено наступне: Тариф набирає чинності з 1 жовтня 2016 року, а суму переплати за надані послуги зарахувати до платежів наступного періоду.

ЛІФТ У ПОЛІКЛІНІЦІ СКОРО ЗАПРАЦЮЄ

Вже майже 17 років діє поліклініка, а ліфт не працює й досі. У цьому році кошти на ремонт були виділені, навіть називалося кілька дат їх запуску в роботу, остання – на День святого Миколая. Міський голова Ігор АЛЄКСЄЄВ 19 січня вирішив перевірити, чи ремонтники дотрималися обіцянки. «Мені дійсно продемонстрували діючі ліфти, все обладнання працює, але поки що відсутні дозвільні документи на введення їх в експлуатацію. Тому я не переступав поріг ліфтової кабіни, і не даю на це дозволу іншим громадянам, поки нам не нададуть відповідні сертифікати і дозволи від Держгірпромнагляду». Нам пообіцяли, що найближчими днями процес буде доведено до завершення».

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: