З НОВИМ РОКОМ! 2017

31 декабря 2016 | БЛОГИ | Нет комментариев | №52 (1083)


Новий рік – час мріяти, сподіватися і вірити в те, що нічого неможливого в житті немає. Нехай все задумане у святкову ніч здійсниться в наступаючому році! Нехай у 2017-му буде якнайбільше щасливих днів, сповнених оптимізмом, удачею і добрими справами. Здоров`я Вам і впевненості у власних силах!

Головний редактор газети «Роксолана-максі» Ліна Меркульцева

Бажаю, щоб у кожній українській родині на чільному місці була любов, повага, взаєморозуміння, благополуччя і достаток. Нехай Новий рік буде для всіх Вас мирним, щедрим, добрим, щасливим і кращим за попередній. А головне – будьте здорові Ви і Ваші близькі та рідні!

Видавець газети «Роксолана-максі» Людмила Легеньковська

Шановні охтирчани!

Щиро вітаю Вас з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Бажаю Вам, щоб в кожну родину і в кожну домівку новорічні свята принесли щастя і добробут, надію, ласку та тепло, хай зникне з життя будь-яка агресія. Хочу, щоб кожен відсвяткував ці дні з радістю в душі та добротою в серці. Миру, здоров’я та гарного настрою на добро.

З повагою, міський голова Ігор Алєксєєв

Щиро бажаю Вам щастя, успіхів у здійсненні задумів та міцного здоров’я на довгі роки. Нехай ці веселі свята принесуть у Ваш дім радість, затишок та добробут, а наступний рік стане для нашої рідної України роком миру, злагоди та процвітання. Хай завжди Вам посміхається доля, несуть тільки радість прожиті роки. Хай здоров’я не зрадить ніколи, хай збудуться заповітні мрії та побажання.

З найкращими побажаннями, начальник Охтирського відділу поліції Руслан Кладько

Від щирого серця хочу привітати Вас і Ваших близьких з наступаючим Новим 2017 роком та Різдвом Христовим і висловити побажання не формальними, а простими словами: сили духу тим, у кого його немає, досягти мети тим, хто прагне, одужати тим, хто хворіє, стати розумнішими тим, хто ще не набрався розуму, знайти себе в житті тим, хто ще в пошуках себе, знайти кохану людину тим, хто самотній, зміцнити любов тим, у кого вона вже є. Давайте будемо мудрими, розсудливими, успішними та щасливими не тільки в 2017 році, а й повсякчас!

З повагою, начальник Охтирського відділу освіти Анатолій Тронь

Озираючись назад, я розумію, як багато було зроблено в 2016 році і стільки звершень чекає на нас в Новому 2017 році. Хочу побажати, аби плани на майбутнє ставали амбітнішими, життя – комфортнішим, здоров’я – міцнішим, сімейне щастя – постійним, спортивні досягнення – значущими, а віра у світле майбутнє реалізувалася в практичній площині. Миру Вам, душевного спокою та фізичної наснаги.

Старший тренер Охтирської ДЮСШ, депутат облради Юрій Меєрович

Щиро вітаю жителів Охтирщини та всіх українців з новорічними святами!

Команда Олега Ляшка і в 2017 році буде продовжувати рішуче відстоювати інтереси українського народу. Вірю, що разом ми зможемо провести ефективне генеральне «прибирання» в нашій країні від низького рівня життя, начисто позбудемося корупції та всього негативу. Спільно ми доб’ємося кардинальних змін на краще, повної та радикальної перемоги в усьому, абсолютного миру! Бажаю кожному в 2017 році і завжди – радикально доброго здоров’я, радикально повного гаманця та всього-всього найкращого!

Член Радикальної партії Олега Ляшка, помічник народного депутата ВРУ Кириченка О. М. Микола Горобець

Дорогі друзі, охтирчани, знайомі і незнайомі добрі люди! Чесно кажучи, хотілось би сказати, яким хорошим і плідним був 2016 рік та думаю, кожен сам розуміє, що приніс нам рік Мавпи і яким нереально складним він був для нашої країни. Нехай же 2016 рік відлітає та забирає з собою лавину того, про що не тільки не хочеться говорити, про що не хочеться навіть думати в передноворічній метушні. Та все ж, давайте згадаємо все хороше і налаштуємо позитивне і світле в собі. Вступайте в Новий 2017 рік у виключно відмінному настрої! Дуже хочеться, щоб у Вас все було добре! З Новим роком! З новим щастям!

З повагою, депутат міської ради від Опозиційного блоку, Андрій Зінченко

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: