ПЕРШИЙ ЧИТАЧ ГАЗЕТИ №1

5 января 2017 | БЛОГИ, ПЕРШИЙ ЧИТАЧ | 3 коммент. | №1 (1084)

“РОКСОЛАНА” ЗАПРОВАДЖУЄ НОВУ РУБРИКУ “ПЕРШИЙ ЧИТАЧ”, В РАМКАХ ЯКОЇ ВОНИ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ОЗНАЙОМИТИСЯ І ОЦІНИТИ ЇЇ ЗМІСТ ДО ВІДПРАВКИ В ДРУК

«Роксолани» в 2017 році видався напрочуд легким, позитивним та святковим. Заінтригувала перша сторінка, на якій розмістився колаж із подій 2016 року, які закарбувалися у свідомості охтирчан та мешканців району. Одразу захотілося прочитати матеріал третьої сторінки, де про все це детально розписано.

Правильно, що людям нагадуєте: Різдво – це суто сімейне свято, і що навідати близьких та рідних в цей день – обов’язок кожного українця.

«Рецепти народних цілителів» нагадали мені про бажання з весни подарувати батькам кущ калини, аби й на їхньому обійсті квітнув один з символів України.

Прочитавши про кисневий коктейль на десятій сторінці, я вперше дізнався, що такий корисний і смачний продукт, як кисневий коктейль, яким ми смакували з родиною в екопарку Фельдмана, відтепер можна спробувати й в Охтирці в кафе «Дворик».

Добре, що й про дітлахів не забуваєте: приємно переглянути кольорові сторінки, присвячені новорічним ранкам в навчальних закладах та ребусам і кросвордом, щоб малеча не лише за комп’ютерами проводила час на зимових канікулах. Моїй 5-річній донці Поліні та 12-річному Владиславу «Роксоланушка» також до вподоби.

Враження від Вашої газети самі позитивні. Продовжуйте й надалі нести в кожну оселі інформаційний промінчик, висвітлювати актуальні новини, щоб в новому 2017 році ми досягли нових вершин у всіх сферах діяльності.

Також, користуючись нагодою, хочу привітати дорогих земляків з Різдвом Христовим! І від усього серця побажати всім щедрого і успішного року, невичерпного життєвого оптимізму та здійснення усіх задумів і сподівань, а головне – щоб закінчилась війна, щоб відновилось мирне, спокійне життя в Україні.

Роман Юрійович Бублик (голова Охтирської районної ради) тримає в руках 20 сторінку “Роксолани”

 Комментарии (3)

 

  1. сергей пишет:

    Да ладно. Рова рубрика? Какого рова? И что? Читать в ней поздравления тех, кто первым прочел очередной номер газеты?

  2. Муся пишет:

    А приввітання зі святами – це теж пусті слова для Вас ,Сергій? треба вас запросити в Роксолану, ви там понаразказуєте

  3. сергей пишет:

    Вообще статья ни о чем. А не, нашел – прославление самих себя – Роксоланы и Дворика.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: