Стало відомо, що…

5 января 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №1 (1084)

17-РІЧНИХ ХЛОПЦІВ КЛИЧУТЬ ДО ВІЙСЬККОМАТУ

З 17 січня по 31 березня 2017 року оголошено приписку до призовної дільниці Охтирського ОМВК громадян України 2000 року народження. Це стосується громадян України чоловічої статі для взяття їх на військовий облік, визначення наявних призовних ресурсів, ступеня придатності до військової служби, встановлення освітнього рівня, здобутої спеціальності або професії, рівня фізичної підготовки, вивчення особистих якостей. Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2000 року включно, постійно або тимчасово проживають на території м. Охтирка та Охтирського району, а також громадяни старших років народження, які не пройшли приписку раніше. Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: м.Охтирка, вул. Гафановича, 12, у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені в повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за вказаною адресою не пізніше 01 лютого 2017 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

…ЗАПРАЦЮВАЛА ГРОМАДСЬКА ВБИРАЛЬНЯ

 Охтирчани довгий час ламали голову, куди бігти, якщо припекло в центрі міста. І ось нарешті 30 грудня запрацювала громадська вбиральня, яка розташована між Охтирською міською радою та Районним будинком культури. На сьогоднішній день туалет працює з восьмої години ранку до восьмої години вечора, відвідування – безкоштовне. Є туалетна кімната для людей з особливими потребами.

…У МУЗЕЇ – ЦІКАВИЙ СІЧЕНЬ

Охтирський міський краєзнавчий музей» розпочинає новий проект «Громадянська освіта». Тема січня: «Хто ми, українці?». Крім того,ви зможете побувати і на виставці «Зимова казка для дітей та дорослих». На Вас чекає історичний екскурс, ялинка у стилі «ретро», казкова сімейка Сніговиків, «крижаний трон», виставка картин місцевих художників з зимовими пейзажами, народна ялинкова іграшка з соломи та герої українських казок, виконані майстринею Тетяною Кравченко, новорічні сувеніри зі «Скарбнички майстрів». Цікаво дізнатися як проходив зимовий цикл народних свят на Охтирщині? І як про це писали поети і письменники? Завітайте до музею і дізнайтесь з переказів охтирчан та з творів видатних земляків.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: